Orai.lt: Lietuvą plaus vasariškos liūtys

2016-06-20, orai.lt, orai24.lt, 15min.lt
 Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Lietus Vilniuje
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Lietus Vilniuje

Pirmadienio dieną per Lenkiją į mūsų šalį atslinks pietinio ciklono debesys nešantys lietų. Trumpos liūtys numatomos daugelyje rajonų, vietomis lis smarkiai. Vyraus palankios sąlygos perkūnijais formuotis.

Vėjas bus besikeičiančios krypties, 5-10 m/s, perkūnijos metu galimas trumpas vėjo sustiprėjimas. Dieną oras sušils iki 22–27 laipsnių šilumos.

Antradienio naktį taip pat daug kur prognozuojami trumpi lietūs lydimi perkūnijos. Rytoj dieną intensyviausios liūtys bus vakariniuose šalies rajonuose. Vėjas toliau bus nepastovios krypties, vidutinio stiprumo, perkūnijos metu galimas jo sustiprėjimas. Temperatūra naktį 11–16, dieną 19–24, kai kur rytiniuose rajonuose iki 27 laipsnių šilumos.

Trečiadienį orus lems sustiprėjanti aukšto slėgio sritis. Todėl danguje bus nedaug debesų ir tik kai kur praslinks trumpi ir negausūs lietūs. Vėjas bus nepastovios krypties, naktį silpnas, o dieną pūs 4-9 m/s greičiu. Naktį atvės iki 11–16, dieną oras sušils iki 22–27 laipsnių.

Ketvirtadienį didesnių orų pasikeitimų nelaukiama, jei palis tai tik kai kur ir trumpai. Nakties metu termometrai rodys 12–17, o dieną jau 24–29 laipsnius šilumos ir tik prie jūros truputį vėsiau.

Savaitės pabaigoje nors kartais trumpų liūčių taip pat sulauksime, tačiau prognozuojami karšti orai.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?