Pagėgių vaikų globos namų vaikų padėka rėmėjams už suteiktą galimybę turiningai praleisti vasaros laisvalaikį.

2016-06-20, Vitalija Paulikienė

Vaikų globos namuose gyvenantys vaikai ne visada turi galimybę vasaros metu aplankyti jiems norimas lankytinas Lietuvos vietas, nes yra stokojama finansinių išteklių, kurie patenkintų vaikų poreikius.

Todėl šiais metais Irenos Jurkūnienės,  Kęsto Zdanevičiaus ir kitų bendraminčių dėka buvo surengta akcija, kurios metu buvo suaukota 180 eurų vaikų užimtumui vasaros metu. Surinktas lėšas iniciatoriai padovanojo vaikams birželio 1-ąją –  Vaikų gynimo dieną, vaikų globos namuose vykusio renginio metu.

Už šiuos pinigėlius vaikai turėjo galimybę nuvykti į Šilalės sporto ir laisvalaikio centro baseiną bei pabuvoti „Vinitų kaime“, Kretingos rajone. Tris valandas vaikučiai pliuškenosi, mankštinosi Šilalės baseine ir stiprino savo emocinę bei fizinę sveikatą, patirdami daug džiugių akimirkų. Aplankydami „Vinitų kaimą“ vaikai atvykę įsijautė į Šiaurės Amerikos indėnų kultūrą, jos istoriją ir dabartį,  susipažino su jų buitimi, gyvenimo ypatumais bei jų papročiais. Išgirdo indėnų išminties istorijas ir legendas, išbandė savo gebėjimus šaudymo iš lanko ir spjaudyklių rungtyse. Veidai švytėjo laime.

Socialinės pedagogės Laima Popendikienė ir Vitalija Paulikienė padėjo įgyvendinti šią gražią šių žmonių – mūsų kraštiečių idėją.

Todėl esame labai dėkingi žmonėms už jų gerumą ir norą padėti vaikams patirti gražių ir įspūdingų akimirkų. Kai vaikas šypsosi ir pačiam širdyje gera.

Ačiū Jums mielieji, kad esate!

 

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!