Antradienio horoskopas – birželio 21 d.

2016-06-21, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Kiaulė taupyklė
„Fotolia“ nuotr. / Kiaulė taupyklė

„Romantikos šiandien bus nedaug, nes svarbiau bus kažko reikšmingo pasiekti karjeroje ir uždirbti daugiau. Jausmai ir šilti santykiai daugumai gali atrodyti lyg laiko švaistymas. Išties šiandien daug laimėti gali tie, kurie geba susikaupti ties savo tikslais ir neįsileisti emocijų. Darbe svarbu netinginiauti, nes viršininkas tą neišvengiamai pastebės“, – tikina astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien, neprarasdami susitelkimo į jums svarbius tikslus, retsykiais sau leisite nukrypti kur nors toliau nuo kasdienybės, pavyzdžiui, patikėdami tuo, kas nematoma akimis ar bandydami išpildyti svajones. Vakare bus daugiau veiklos nei svajonių: kai darbas vys darbą, rankų nenuleisite, kai prieš akis matysite aiškų tikslą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien, kai be jokių išlygų tikėsite savimi, savo komandos narių ar bičiulių pažadais, jokie vasaros vėjai nebus pajėgūs jūsų tikėjimo išvaikyti. Vakare sėkmingai pajudės kūrybinis ar su atžalomis susijęs jūsų sumanymas, kuriam turėsite atitinkamą žinių bagažą ar bent įsitikinimą, kad viską puikiai išmanote.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien turėsite kiek abejonių, ypač susijusių su darbu, kurias pravartu pritaikyti, užuot atstūmus. Lengvai mėtysitės į kraštutinumus nuo visiško abejingumo iki nepamatuojamų lūkesčių, jei neturėsite aiškaus plano. Vakare bus už ką padėkoti savo šeimos nariams, jei mokėsite priimti jums siūlomą pagalbą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien ieškosite ir rasite galinčių jums ką nors jaudinančio pasiūlyti, gauti žinių ar dar ko nors, kas jus atitrauktų nuo kasdienybės. Vakaras – tai jaudinančių susitikimų, naujienų ar pokalbių metas, kuris bus tuo šaunesnis, kuo įsimintinesnis ir prasmingesnis, kuo labiau pasitikėsite kitais žmonėmis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien būsite ramūs, galėdami pasirūpinti savo kasdiene veikla, darbu, buitimi ar kūno stiprinimu. Su kolegomis susitarsite iš pusės žodžio ir pagalbos sulauksite, jei vadovausitės instrukcijomis ir kitomis taisyklėmis. Vakare galimi prašviesėjimai asmeninių finansų fronte ir įžvalgos dėl sveikatos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jausite, kad turite derinti susikaupimą su vaizduote, o žmonėse vertinti ne tik konkrečius jų veiksmus, bet ir tą viltį, kurią jie suteikia. Vakarėjant jūsų pasitikėjimas savimi augs kartu su jūsų išaugusiomis galimybėmis. Rasite būdus geriausiai save išreikšti ir sustiprinti savo autoritetą, ypač jei mažiau improvizuosite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandienai turėdami konkrečių planų, ne visus juos įvykdysite taip nuosekliai, kaip norėsite. Kai ko griebsitės vedami įkvėpimo ar suintriguoti kolegų, tokiu būdu rasdami sprendimus, kurie anksčiau buvo neįmanomi. Vakare su malonumu kam nors paaukosite dalį savo laiko ir tyliai paklusite šeimos narių reikalavimams.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien megsite ryšius su žmonėmis, turėdami nemažai sunkiai paaiškinamo tikėjimo, kad viskas susiklostys puikiai. Vakare susitikimai su draugais ar naujos pažintys atvers platesnes perspektyvas. Įgysite naujų žinių, kurios dėl per griežtos vidinės kontrolės gali pasilikti galvoje, nepasiekusios adresato.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien ir be konkrečių įrodymų žinosite, kas naudinga jums, jūsų namams ir šeimai. Ir jei tinkamai sujungsite šiuos pojūčius su realiomis galimybėmis, praturtinsite savo namus. Vakare gausite daug žadančių pažadų ir įrodymų, kad jie šio to verti. Kad geros progos nepaspruktų, bus reikalinga tinkama strategija ir nuoseklus planas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jūsų tvirtumas gali būti pavyzdžiu ir atrama kitiems, tačiau bus neaišku, ar taip išties yra, kai įdienojus seksite kitiems istorijas, kuriomis ir patys tikėsite. Vakare pagarbos užsitarnausite dėl savo žinių ar plataus akiračio, jei savo perdėtu pasitikėjimu savimi ar savo žiniomis, kitų neišgąsdinsite.

VandenisVandenis

(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien būtų puiku jums, atsiraukus nuo kasdienių rūpesčių, paieškoti atsakymų į šios dienos klausimus savo viduje. Tokiu būdu galite atrasti būdų kam nors padėti atskleisdami savo gabumus. Vakaro įvykiai, viena vertus, jums įkvėps tikėjimo žmonėmis, kita vertus, primins apie tai, kokias praeities spragas derėtų užtaisyti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien tikėsite draugais, kolegomis ar kitais bendražygiais, su kuriais dirbsite ir pramogausite. O pamiršę apie savo pačių norus, žadėsite jiems visko, ko jie pageidaus arba pabūsite jiems įkvėpimo šaltiniu. Vakaro veiklos su draugais jus įtrauks ir žadins viltis, ypač jei pakeisite anksčiau taikytas praktikas naujomis.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?