Trečiadienio horoskopas – lapkričio 26 d.

2014-11-26, ji24.lt
„Shuterstock“ nuotr. / Mėnulis
„Shuterstock“ nuotr. / Mėnulis

Štai ir įpusėjo paskutinioji lapkričio savaitė. Siūlome paskaityti, ką šiandien žada žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Energijos perteklių ir susikaupusią įtampą šį rytą nukreipkite į darbą – dėl to tikrai nesigailėsite. Popietę būsite stiprūs bendradarbiaudami ir knaisiodamiesi po įvairiausias kitų žmonių paslaptis. Tačiau įsigilinę į darbus nepraleiskite progos savo originaliais poelgiais stebinti visų, kuriuos mylite, kurias žavitės ar kuriuos norite sužavėti.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Venkite šį rytą kam nors ką nors įrodyti – tokiu būdu ginčų, kurie gali kilti lygioje vietoje, neišvengsite. Verčiau nuspręskite praplėsti savo akiratį. O tam vėliau atsiras nemažai palaikymo iš kolegų ar antrosios pusės. Patikėję jais, į draugų pasiūlymus žvelkite blaiviu žvilgsniu, o tinkamų sąlygų intymiems santykiams suteikti naujų spalvų – nepražiopsokite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte chaosą galvoje ir kandžias replikas pasilikite sau arba raskite būdą, kaip visa tai panaudoti kilnesniems tikslams. Jei nurimsite ir uoliai dirbsite su kitais ir dėl kitų, galbūt bus lengviau atverti širdį  tiems, kurių jums šiandien reikia. Apsidairykite, gal netoliese, tarp draugų ar kolegų, sukiojasi žavus jūsų būsimų jausmų objektas?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei ryte tarp jūsų ir partnerių perbėgs juoda katė – kaltinkite tik save. Ne kas kitas, o jūs savo emocijų ar poelgių dėka ją pasikvietėte. Perlipus šį slenkstį, darbai virte virs, ypač tada, kai reikės kūrybiškumo ir savitumo. Be to, žinosite, kaip atlikti užduotis ir kam jas deleguoti, kad tai atneštų trokštamos naudos visiems. O jūsų gebėjimas kurti gerą atmosferą darbe – stebins visus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte atlikite, ką privalote, negadindami nuotaikos kolegoms. Tada ir jie jus paliks ramybėje. Vėliau dar jums paruoštos kelios pareigos, kurias turėsite atlikti dėl savo šeimos ir svarbus pokalbis su šeimos nariu. Iš tiesų, jūsų optimizmas šiandien bus jūsų geriausias pagalbininkas ir jis leis patikėti, kad įgaunate sparnus naujiems tolimiems skrydžiams.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)
Ryte būsite nepralenkiami ir neįveikiami, kai jus apims azartas ir noras išlošti aukso puodą ar kažką panašaus.  Įsitikinkite, kad netrypiate tokiu būdu tų, kurie žemiau jūsų. Per dieną išvengę karingų emocijų ir išmokę ar sužinoję kažką svarbaus, pažvelkite atidžiau vakare į savo namus. Ką galite juose pakeisti, pagražinti ar kaip juos paįvairinti?

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryte pasistenkite išvengti audrų stiklinėje, ypač, susijusių su jūsų privačiu gyvenimu. Vienas neatsargus žodis ar veiksmas ir jūsų ramybė bus sudrumsta. Juo labiau, kad yra ką veikti, pavyzdžiui, susikaupus užsidirbti ar pamąstyti apie uždarbį. Be to, diena puiki stebinančioms pažintims užmegzti ar idėjomis su esamais partneriais pasidalinti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Rytas bus užpildytas garsaus, bet nebūtinai gausaus bendravimo. O kelyje reikalingas papildomas atsargumas ar apsauga nuo nenumatytų kliūčių. Tačiau nerimauti nėra priežasčių, nes viskas jūsų rankose, jei tinkamai susitelksite ir tikslingai kalbėsite. Be to, turėsite kuo nustebinti kolegas, o jie – jus. Vakare vaikai ar mylimas žmogus jums leis suabejoti tuo, ką darote.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dienos pradžioje impulsyvus elgesys gali pakenkti jūsų finansinei padėčiai. Kas geriau, ar užsitarnauti pernelyg taupaus žmogaus reputaciją, ar išbarstyti tai, kas sukaupta? O jei popietę ne visi jus girdės ir supras – ne bėda. Jūs vis tiek jausitės teisūs ir neklysite. Ypač tada, kai reikės neįprastų būdų jausmams išreikšti. O jei kažkas namuose jumis netikės – nebandykite jų nuomonės pakeisti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šį rytą savo energijos pertekliumi nušluosite visus, kurie bus tam nepasiruošę. Po pietų draugų prašymus padėti supraskite kaip galimybę jums, bet ne prievolę. O permainos namuose gali versti jus atsitraukti, ne dėl to, kad jos jums nepatiks, o dėl to, kad nežinosite, kokį vaidmenį šiame spektaklyje pasirinkti jums. Jei reikės rinktis, daugiau dirbkite, nei kalbėkite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nusivylimą šį rytą jums gali pasiūlyti bet kas, nes jūs sutiksite su bet kuo, kad tik galėtumėte dar giliau paliūdėti ar dar labiau papykti ant kažko šiame jums nesvetingame pasaulyje. Tačiau greit suprasite, kad tai netiesa. Kad ir dirbti malonu, ir su kolegomis problemas aptarti smagu, ir su draugais bendraudami nesiliaujate viskuo stebėtis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei nesusitelksite į savo tikslus ir kitų nesutelksite, veikla kolektyve šį rytą jums bus nelengva užduotis. Panaudoję žinias ir iš toli gautą informaciją vėliau sėkmingai įvykdysite viską, kas sumanyta. Tiesa, darbas jums bus ir paguoda, ir galvos skausmas. Geroji žinia ta, kad kažkas jums pakuždės pasiūlymų, kaip originaliai užsidirbti, jei per savo išsiblaškymą šitų perlų neišbarstysite.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?