Trečiadienio horoskopas – birželio 22 d.

2016-06-22, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Drugelis
Fotolia nuotr. / Drugelis

Kuo mus nudžiugins, o gal maloniai nustebins įpusėjusi savaitė?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien turėsite, kas padeda jums tenkinti jūsų ambicijas ir kas jums trukdo tai daryti. Kaip pagalbą gausite reikalingų lėšų ar pritarimo jungtis prie kitų, siekiančių tų pačių tikslų, o trukdysite sau neapsispręsdami ar persigalvodami. Be to, nebus galo šnekoms apie kasdienius darbus, kolegas ar sveikatą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums, manantiems, kad viską žinote geriau už kitus, atsiras dar ir tai palaikantis asmuo. Deja, kelią link jūsų tikslų užstos praeities įvykiai ar slogūs prisiminimai, regis, netikėtai iškelti iš atminties. Tiesa, jūsų atžalos, mėgstamas užsiėmimas, saviraiškos poreikis ar pramogos gali jums nepigiai atsieiti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jausitės ir kiek priklausomi nuo kitų, ir atsakingi už kitų sėkmę. Iki pietų tai įvykdyti padės bendra veikla, o kiek išderins jūsų planus gauti netikėti pasiūlymai iš draugų ar komandos narių. Vakare jūsų namus užpildys nesibaigiančios kalbos apie namus ir šeimą, kurių didžioji dalis bus tik muilo burbulas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien turėsite kitiems gerų pasiūlymų pramogauti, noriai įsitraukdami į aktyvias veiklas ir nusiteikę rungtyniauti, o ir dirbdami, konkurenciją derinsite su pagalba vienas kitam. Jūsų planus gali griauti ir pakoreguoti pakitę jūsų vadovybės norai. Vakarėjant sunkiai seksis saugoti jums patikėtas paslaptis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien nenorėsite daryti skubotų sprendimų ir žūtbūt sieksite laikytis savo ar kitų nustatytų planų. Ir nors šeimos nariai ar konkurencija su jais padės visa tai jums įgyvendinti, žinios, įsitikinimai ar toli gyvenantys žmonės trikdys jūsų dienos ritmą. Be to, bus tiek temų pokalbiams su draugais ar kolegomis, kad nors vežimu vežk.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien gauta informacija, susitikimai ar išmokti dalykai bus tai, kas žadins jūsų kūrybinę saviraišką, pavers jūsų laiką su vaikais turiningu ir skatins jums sveiką konkurenciją tiek pramogaujant, tiek darbuojantis. Tiesa, turėsite aibę planų ir nestabdysite savęs, norėdami darbe pasigirti ar ką nors pažadėti vadovybei.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien būsite nepralenkiami, kai norėsite įvykdyti materialius sumanymus dėl namų ar šeimos, tačiau jūsų ir jūsų partnerių požiūris į kelias asmenines problemas skirsis, priversdamos jus sutrikti. Pasikalbėjimai apie tai, kuo tikite ar ką žinote, gali pakrypti visai ne taip, kaip planavote ar priminti šį tą, ko nenorėjote prisiminti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums svarbu nemažai sužinoti ir suspėti kuo daugiau vietų aplankyti. Tiesa, tuose pokalbiuose dominuosite ir bet ką pralenksite, tačiau perversmai buityje ar darbo vietoje koreguos, ar iš esmės pakeis jūsų planus. Be to, sunkiai nulaikysite liežuvį už dantų, kai kas nors jums patikės paslaptį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien apie savo ketinimus aplinkinių neinformuosite. Veikiau pirma padarysite, ir tik po to kiti apie tai sužinos. Tiesa, jūsų mylimųjų ar vaikų norai, o gal jūsų pačių silpnybės, jums šiek tiek kainuos. Beje, kol kas neįtikėkite sėkme, kurią jums žadės kažkoks asmuo, kol tai nepraeis laiko išbandymo.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien neliksite abejingi tam, kaip kiti reaguoja į jūsų elgesį. Jus labiausiai motyvuos draugai ir komandos nariai, o trikdys – įvykiai namuose ar šeimos narių elgesys. Be to, tikėdami savimi ar tuo, ką žinote, kitiems gerokai išūšite ausis, tačiau savo tikslo juos įtikinti nepasieksite – veikiau juos atstumsite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Norėdami neįsitraukti į masinius šios dienos žaidimus, taip ir pasielkite. Verčiau rinkitės veiklas, kurios leidžia jums kai ko tyliai pasiekti. Tiesa, susitikimai, netikėtos išvykos ar naujienos gali viską gerokai sujaukti. O pramogų ar pasilinksminimų įtraukti, nevengsite rizikuoti tuo, kas ne vien jums priklauso.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Regis, kad šiandienos jūsų pasaulis bus tuščias be bičiulių ar bendraminčių. Tiesa, vos jų suradę, verčiau apsispręskite, kurie bendri jūsų veiksmai jums gelbsti, o kurie trukdo ar net kenkia. Juo labiau, kad bus keletas galimybių pasirinkti. Be to, pradėję aptarinėti savo šeimos ar namų planus, niekaip nesiliausite.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?