Nuo 2013-ųjų slėpusi tapatybę lietuvaitė Maya atidengė savo veidą

2016-06-22, delfi.lt
Maya © Asmeninio albumo nuotr.
Maya © Asmeninio albumo nuotr.
Nuo pirmojo debiuto 2013-ųjų vasarą iki šiol buvo kruopščiai slepiama, kas yra atlikėja Maya. Iš Šilutės kilusi gražuolė žiniasklaidai platintoms nuotraukoms pozuodavo tik pridengusi savo veidą. Dainininkė vieną po kito per keletą pastarųjų metų pristatė šešis sėkmingus kūrinius, kurie sulaukė didelio susidomėjimo „Youtube“, keli jos kūriniai iškopė į 1-ą radijos stoties „Lietus“ TOP 20 vietą.
 
Septintas – naujausias jos kūrinys „Vakarai su tavimi“ – tapo atspirties tašku, kuomet mergina nusprendė nebesislapstyti. Anksčiau gražuolė savo slapstymosi priežastį aiškino paprastai: „Noriu, kad klausytojai pirmiausia pamiltų mano muziką“. O kas nutiko dabar, Maya?
 
„Mane labiausiai žavi jos talentas, unikalus, atpažįstamas ir greitai įsimenantis balsas. Ji yra stipri vokalistė. Tai buvo vienas pagrindinių dalykų, dėl ko sutikau bendradarbiauti. Kai matai, kad žmogus turi talentą, tuomet ir norisi kurti kartu. Labai džiaugiuosi, kad ji atėjo pas mane“, - pasakojo prodiuseris Arvydas Martinėnas. Kūrėjas ir atlikėja susitiko ir bendradarbiavimą pradėjo prieš dvejus metus. 
 
„Esu Greta Konaverskytė. Atrodė, kad dabar atsiskleidimui yra tinkamas laikas. Klausytojai anksčiau pristatytose dainose išgirdo mano balsą, sužinojo, kad scenoje noriu dainuoti, o ne kažką kitą rodyti. Jaudinuosi, kaip žmonės sureaguos, tačiau į viską žvelgiu pozityviai, optimistiškai. Kalbant apie interneto komentatorius, manau, kad lietuviai tokie yra. Nemanau, kad jų nuomonė mane galėtų paveikti“, - apie apsisprendimą nebesislėpti pasakojo ji.
 
Tuo metu atlikėjos prodiuseris A. Martinėnas patikslino, kad Greta rugsėjo pradžioje sulauks pilnametystės. Esą tai yra taip pat viena priežasčių, kodėl nuspręsta atsiskleisti būtent dabar.
 
Paklausta, ar iki šiol nebuvo sunku anonimiškai pristatinėti savo kūrybą, Maya patikino, kad tai nebuvo lengva. „Buvo sudėtinga nutylėti, apie tai žonojo tik šeimos nariai ir geri draugai“, - paaiškino dainininkė.
 
Naujausias atlikėjos kūrinys „Vakarai su tavimi“
 

 
G. Konaverskytė – daugybės konkursų laureatė. Ji savo pasirodymus surengė TV projekte „Dainų daina“, dalyvavo „Kaunas Talent“, kur yra laimėjusi 2-ą vietą, Juodkrantėje vykstančiame „Baltic Voice“ Gretai pavyko iškovoti 2-ą vietą. Maya taip pat yra dalyvavusi ir laimėjusi prizines vietas užsienyje vykusiuose konkursuose.
 
Gretos dainos „Youtube“ sulaukė didelio internautų susidomėjimo. Jos kūrinys „Muzika fėja“ peržiūrėtas daugiau nei milijoną kartų, daina „Toli“ – virš 200 tūkstančių kartų. Tiesa, du atlikėjos kūriniai yra karaliavę ir radijo topuose. „Lietaus TOP 20” jie pasiekė pirmąją vietą.
 
„Esu labai laiminga ir jaučiuosi įvertinta Tokie skaičiai „Youtube“ man yra puikiausiais įvertinimas. „Lietaus TOP 20” du mano kūriniai buvo iškopę į 1-ą vietą. Neabejoju: einu teisingu keliu ir artimiausiu metu nežadu iš jo išsukti. Tikiuosi, kad ir naujausias kūrinys „Vakarai su tavimi“ sulauks ne mažesnio susidomėjimo“, - kalbėjo Maya. Tiesa, Greta ne tik aktyviai kuria muziką. Vienas mėgstamiausių jos laisvalaikio užsiėmimų – šunys. Jos Labradoro retriverių veislės augintinis dalyvavo daugybėje šunų parodų, kuriose iškovojo prizines vietas. Dainininkė neabejinga ir moteriškiems „žaidimams“. Ji yra baigusi makiažo kursus ir įkūrė makiažo studiją „Gretos vizažas“.

Foto galerija

Straipsnio komentarai

svajis2016-06-23
Tai mėgėjai, mėgėjos,, ))) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
svajis2016-06-23
Bet graži ji, )) o buvo pasimetus))????? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
svajis2016-06-23
Idomiau pasirašyti šiaip, ,))) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tadozas2016-06-23
spakliaus megeja Komentaras patinka Komentaras nepatinka
fyfa balerina 2016-06-22
dar viena yžimybe rado Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?