Tragedija: močiutė savo kieme suvažinėjo trimetį anūką

2016-06-22, "Šilokarčemos" informacija

Trečiadienis Šilutėje buvo itin neramus. Vos išaušus rytui, liepsna Naujakurių mikrorajone pasiglemžė visą šeimos turtą. Po pietų Šyšos upėje buvo rastas 55-erių metų vyriškio kūnas, o dar vėliau nuvilnijo kraupi žinia, jog Katyčių seniūnijos Versmininkų kaime močiutė suvažinėjo anūką.

Tą nelemtąjį trečiadienį pas 42 metų Katyčių seniūnijos gyventoją atvyko dukra su vyru ir vos trejų metų sūnumi. Ryte jie aplankė kapus ir vėliau sugrįžo atgal į sodybą-vienkiemį. Vaikas išbėgo pažaisti kieme. Močiutei prireikė nuvažiuoti į parduotuvę.

Prie „Peuegot 406“ vairo sėdo moteris, šalia jos – žentas, žuvusio vaiko tėvas. Prieš sėdant į automobilį, močiutė paprašė, kad jos mažasis anūkas pasitrauktų nuo automobilio. Vaikas lyg ir pasitraukė. Moteris, pažvelgusi į automobilio veidrodėlį, vaiko nematė, tai pamanė, kad jis paklausė ir pasišalino. Važiuodama atbuline eiga išgirdo bumbtelėjimą, tačiau iškart nesuprato, kad ji parbloškė už automobilio žaidusį berniuką ir važiavo toliau. Pirminiais duomenimis, vaikas buvo velkamas aštuonis metrus, kol automobilis sustojo.

Mažametis patyrė daugybinius sunkius sužalojimus, todėl greitosios pagalbos medikai jį išgabeno į Šilutės ligoninę.  Tačiau apie 16 val. berniuko gyvybė užgeso Reanimacijos skyriaus palatoje. Po kraupios nelaimės medikų pagalbos taip pat prireikė sukrėstai 42 metų moteriai.

Policijos pareigūnai tikslina Versmininkų kaime esančiame vienkiemyje įvykusio incidento aplinkybes.


Straipsnio komentarai

as2016-06-25
Poto po visko kokie gali but santykiai dukros su mama.Gerai mociute kalta viska,o kaip dukrai gyventi su tuo su visku.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
As2016-06-23
Uzuojauta Komentaras patinka Komentaras nepatinka
astasu daiva liudi2016-06-23
as nesuprantu kodel vaiko nesiveze mociute su teciu gal ir dabar butu jis gyvas zauriu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
vaida2016-06-23
laibai baisi ne laime ivykoi uzautun visus ir linkiu strybes daug monika tau
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kas per diena 2016-06-23
užuojauta artimiems ir tėveliams Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Arturas2016-06-23
siaubas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?