Atostogos stovykloje „Aukime sveiki“

2016-06-24, Linas Kirijanovas, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla, 3a kl.

Man labai patiko vasaros stovykla „Aukime sveiki“, kuri buvo įsikūrusi Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje. Jos metu lankėmės miesto bibliotekoje, žaidėme su didelėmis šaškėmis, boulingą interaktyvioje lentoje, šokome. Buvo labai smagu. Turėjome žingsniais išmatuoti pylimo ilgį, apžiūrėjome ir išbandėme naujus treniruoklius. Dalyvavome akcijoje „Taikos grėblys“. O ar žinojote, kad miestas turėjo savo kalėjimą? Teko mums ir jame apsilankyti. Nuvykome ir į durpių įmonę. Darbuotojai mus pavaišino ledais, o paskui traukinuku išpuškėjome į laukus, kur kasamos durpės. Buvau nustebęs, kai pamačiau įdomią techniką, durpes, sukrautas į kūgius.

Įdomiausia man buvo Vileikių užkardoje, pas pasieniečius. Matėme jų transporto priemones, išdresiruotą šunį, kuris rodė savo gebėjimus. Pasieniečiai papasakojo apie savo profesiją, parodė ginklus, norintiems uždėjo antrankius, neperšaunamą liemenę.

Buvome ir Ventės rage, Palangoje, ten smagiai praleidome laiką. Ši vasaros stovykla buvo puiki. Ačiū mokytojoms, kurios padėjo mums turiningai praleisti laisvalaikį.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?