Kintuose broliai, nepasidalinę maisto, santykius aiškinosi peiliu

2016-06-23, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Pirmadienio popietę Kintuose brolis sužalojo brolį. Sužalotasis su durtine žaizda atvežtas į Šilutės ligoninę. Šiuo metu pavojaus jo gyvybei nėra.

Pirmadienio popietę, apie 15 val. 35 min., Kintų miestelyje, Kuršių gatvės namo laiptinėje, kilo konfliktas tarp brolių. Jo metu 49-erių vyras peiliu sužalojo savo 40-metį brolį. Pastarasis dėl pjautinių žaizdų krūtinėje ir rankoje paguldytas į ligoninę. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariate laikinai einančios Kriminalinės policijos skyriaus viršininko pareigas Jurgitos Nausėdienės duomenimis, tarp brolių, kurie abu viengungiai ir gyveno pas mamą, konfliktas kilo dar bute, kuomet jie susipyko dėl dešros. Viskas baigėsi, kai vyresnysis pradėjo švaistytis peiliu ir sužalojo savo jaunesnįjį brolį.

Pareigūnė sakė, kad šioje šeimoje įvairių buitinių konfliktų yra kilę ir anksčiau. Pykstasi jie dėl įvairiausių dalykų – alkoholio, priekaištų vienas kitam, nes neva ne taip gyvena, mokymų, kaip reikia gyventi.

Tik paskutinio įvykio metu jaunesniajam broliui prireikė medikų pagalbos. „Jo gyvybė išgelbėta.  Jis patyrė krūtinės ir žasto sužalojimus peiliu. Neteko daug kraujo, todėl buvo pirmiausia paguldytas į Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrių, skubos tvarka paruoštas operacijai, kuri buvo atlikta sėkmingai“, - kalbėjo Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Darius Steponkus.  Sužeistasis antradienį buvo perkeltas į Traumatologijos skyrių. Tikriausiai Jonines galės sutikti jau namuose. „Gerai, kad jam nebuvo pažeisti gyvybiškai svarbūs organai. Nuo jo dvelkė alkoholio kvapas. Paimtas kraujo tyrimas blaivumui nustatyti. Jei būtų tekę sužalotąjį gabenti į Klaipėdą, vargu ar būtų pasiekti tokie geri rezultatai“, - sakė medikas.

Įtariamasis buvo uždarytas į areštinę 48 valandoms. Teismo nutartimi jam uždrausta su nukentėjusiuoju gyventi kartu, kol byla bus išnagrinėta ir įsiteisės teismo sprendimas.

Dėl savo šeimos nario sužalojimo kintiškis gali netekti laisvės iki penkerių metų.


Straipsnio komentarai

as2016-06-25
Alhoholis Komentaras patinka Komentaras nepatinka
as2016-06-25
Alhoholis Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Baisu2016-06-23
skaityti.. brolis broli... as del savo broliuko pats galeciau bet ka padurti o, o cia... tiesiog baisu skaityti... zmones ka jus darot, kur pasaulis ritasi Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Arturas2016-06-23
nuzmogejimas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?