Vestuvių nebus: pranešęs šeimai apie sužadėtuves jaunuolis nuskendo Jūroje

2016-06-26, 15min.lt
15min nuotr. / Kriokiškiuose nuskendo jaunas vyras.
15min nuotr. / Kriokiškiuose nuskendo jaunas vyras.

Sekmadienį Pagėgių savivaldybėje, Vilkyškių seniūnijoje, nuskendo jaunas vyras, vos pranešęs savo šeimai apie sužadėtuves su mylimąja. Šia žinia pora ir jaunuolio tėvai žadėjo vykti pasidalinti ir su būsimos jaunosios šeima, tačiau nusprendė atsigaivinti Jūros upėje. Čia ir nutiko skaudi nelaimė.

Kriokiškiuose nuskendo 26-erių jaunuolis. Šeima buvo susiruošusi vykti pas merginos tėvus. Mat švęsti būta net kelios priežastys – vienai iš jaunuolių mamų sukako 50-imt, o pora pranešė nusprendę tuoktis.

Pakeliui į svečius visi nusprendė atsigaivinti karštą dieną Jūros upėje. Visi perplaukė į kitą upės pusę, o tuomet grįžo atgal – atsiliko tik širdies liga sirgęs 26-erių jaunuolis.

Perplaukęs iki vidurio, jis ėmė skęsti. Šeima reagavo nedelsdama: būsimos nuotakos tėvas šoko jo gelbėti, o motina jo link plaukė, pasiėmusi didžiulį pagalį. Vis dėlto jaunuolis panėrė ir nebeiškilo. Šioje vietoje vandens gylis – maždaug keturi metrai.

Į įvykio vietą iškviesti medikai. Kūno paieškos kiek užtruko. Vis dėlto virve su trišakiu pavyko užkabinti jauno vyro kūną ir jį ištraukti.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Ramunas 2016-06-26
uzuojauta artimiesiems
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
robertas2016-06-26
uzuojata artimiesiems Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?