Lietuvos institucijos telkia jėgas eismo saugai keliuose užtikrinti

2016-06-28, sumin.lrv.lt
sumin.lrv.lt nuotrauka
sumin.lrv.lt nuotrauka

Šiandien į Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos (LAKD) Vievyje surengtą pasitarimą susirinko tokių valstybės institucijų kaip Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, Valstybinės kelių transporto inspekcijos, Lietuvos kelių policijos tarnybos atstovai. Juos suvienijo bendras tikslas – saugus ir patogus eismas visuose šalies keliuose.

„Šis mūsų tikslas yra gyvybiškai svarbus. Tik bendromis pastangomis mes galime užtikrinti, kad su saugiu eismu susiję aktualiausi visuomenei klausimai būtų sprendžiami operatyviai ir efektyviai“, – pasitarime sakė susisiekimo viceministras Saulius Girdauskas.

Dalyviai aptarė įvairius saugumo keliuose aspektus, tarp kurių buvo ir operatyvaus reagavimo į įvykius, visuomenės informavimo ir pagalbos nukentėjusiesiems klausimai.

Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas Vytautas Grašys, apžvelgdamas šiųmetę avaringumo situaciją Lietuvos keliuose, akcentavo, kad žuvusiųjų eismo įvykiuose mažėja, tačiau sužeistų žmonių skaičius, palyginti su 2015 m., šiemet yra didesnis. Kelių policijos pareigūnas atkreipė dėmesį į neblaivių eismo dalyvių problemą ir artimiausiu metu planuojamą jos sprendimo būdą – kiekvieną vasaros savaitgalį numatomą tikrinti vairuotojų blaivumą.

LAKD direktoriaus pavaduotojas Dainius Miškinis apžvelgė šiuo metu tarptautinėje magistralėje „Via Baltica“ atliekamus statybos darbus ir perspektyvas. Jis pabrėžė, kad glaudžiai bendradarbiaujant visoms suinteresuotoms institucijoms įmanoma daug lengviau ir greičiau pasiekti, kad Lietuvos keliai būtų saugūs ir patogūs.


Straipsnio komentarai

vėl pinigu plovimas 2016-06-28
tai jai sokie sąžiningi ir darbštus tai ko jiem baimintis Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?