Efektyvioji su džok terapija

2016-06-29
Arūnas Jonuškis.
Arūnas Jonuškis.
Septynerius metus Palangos sveikatos mokykloje ir Klaipėdos III amžiaus universitete, dvidešimt penkerius metus Klaipėdos klube ”Kelias į save” dėstęs Rytų filosofiją ir mokęs jogą, Arūnas Jonuškis šiandien savo žinias skleidžia važinėdamas po Lietuvą ir skatindamas žmones vidinių sveikatos resursų ieškoti savyje. 8 knygų  autorius, 10 televizijos laidų apie sveikatą dalyvis. Per 25 metus Lietuvos visuomenei perskaitė virš 2600 nemokamų paskaitų.

Su džok stebuklas

Kas tas stebuklingas su džok? Atkeliavęs iš Pietų Korėjos profesoriaus Pak Dže Vu sukurtas gydymo metodas sužavėjo savo paprastumu ir efektyvumu. Iš korėjiečių kalbos išvertus su džok lietuviškai – tai plaštaka ir pėda. Jei kokiame nors organe kūno dalyje atsiranda nukrypimų, jų projekcijos delnuose ir pėdose tampa skaudžios. Veikiant šiuos taškus, siunčiama elektromagnetinė banga į pažeistą kūno dalį ar organą ir įsijungia organizmo savireguliacijos mechanizmas. Kartais rezultatas jaučiamas jau po kelių minučių, o kartais, kai liga yra įsisenėjusi, reikia masažuoti taškus keletą mėnesių ar dar ilgiau. Šis metodas yra visiškai saugus, nes sukurtas motinos gamtos, o ne sugalvotas žmogaus. Jei spausime ne tą tašką, metodas bus tiesiog neefektyvus. Profesorius Pak Dže Vu daugelį metų tyrinėjo šį metodą, jo panaudojimo galimybes, kol galutinai įsitikino jo veiksmingumu ir efektyvumu. Mokslininko tikslas – sukurti tokią visuomenę, kurios kiekvienas narys rūpintųsi savimi ir būtų atsakingas už savo sveikatą. Jis giliai tikėjo, kad šią metodiką gali išmokti kiekvienas žmogus ir padėti sau, savo artimiesiems.

Su džok terapijos privalumai

Tiksli savidiagnostika: skaudūs taškai delnuose ir pėdose rodo ne tik dabartines jūsų ligas, bet ir silpnąsias jūsų organizmo vietas. Galima greitai ir nepaprastai tiksliai prasitestuoti vidaus organų, stuburo, sąnarių būklę; hormoninę, limfinę, kraujotakos sistemą. Didelis efektyvumas: savijautos pagerėjimas jaučiamas po minutės ar net kelių. Jeigu ligos įsisenėjusios gali prireikti keletos dienų, savaitės, mėnesio, pusmečio, o kartais metų ar net kelių. Absoliutus nekenksmingumas: šią terapiją sukūrė ne žmogus, o gamta. Žmogus šią terapija tik atvėrė. Jei spausime ne tą tašką, šis metodas bus tiesiog neefektingas.  Metodo unikalumas: galima gydyti bet kurią kūno dalį ar organą. Paprastumas: išmokus vieną kartą naudositės visą likusį gyvenimą. Prieinama kiekvienam žmogui nežiūrint į išsilavinimą. Delnai ir pėdos – mūsų gydytojai, kurie visada su mumis.

Rezultatai

Per daugelį metų Arūnas dar labiau ištobulino su džok terapiją, padarė pats daug naujų atradimų, patvirtindamas tai praktiškai. Arūno praktikoje yra daug atvejų, kuriuos vadina stebuklais ir svarbiausia, kad šiuos rezultatus pasiekė patys žmonės išmokę su džok terapijos. Vilnietė išsigydė daugiau kaip septyniolika metų ją kankinusią odos egzemą. Vilnietis, per akių operaciją praradęs regą 1998 metais, o 2010 metais pradėjęs veikti taškus, jau po metų pradėjo matyti, o po 5 metų – rega dar labiau pagerėjo. Panevėžietė po pusantrų metų, taškinio su džok savimasažo, išsigydė astmą. Kita panevėžietė išsigydė Parkinsono ligą, tuom nustebindama gydytojus. Šiauliečiui grėsė apakimas, nes regos nervas pradėjo nykti. Po metų taškų veikimo regos nervas atsistatė ir pagerėjo rega. Kaunietė atsiaugino nykstantį rankos raumenį. Šakiuose moteris išsigydė neoperuojamą stuburo išvaržą, nors medikai jai prognozavo invalido vežimėlį. Kaunietė, metus laiko masažavusi taškus, išvengė klubo keitimo operacijos. Moteris iš Pagėgių išvengė kelio sąnario keitimo operacijos. Rimantė iš Kaišiadorių 24 metus vaikščiojusi su lazdele, pradėjo ne tik vaikščioti savarankiškai, bet ir šokti. Tauragiškis eilę metų besiskundžiantis skrandžio skausmais ir virškinimo sutrikimu, jau po keturių mėnesių taškinio savimasažo galėjo viską valgyti. Plungiškė per metus laiko išsigydė cukrinį diabetą. Klaipėdietė po insulto prarado kalbą, nejudino kairės rankos ir kojos. Po 8 su džok terapijos seansų moteris jau pradėjo iš lėto vaikščioti, po 14 dienų pradėjo kalbėti, po 21 - atsistatė rijimo funkcija. Kėdainiškiui kauno klinikose jau buvo paskirta pėdos amputavimo operacija. Vyriškiui pavyko išgelbėti savo koją nuo operacijos su džok terapijos pagalba. Unikalius pasveikimo atvejus galėjote matyti įvairiose televizijos laidose.

Susidomėjusius kviečiame į paskaitų ciklą ir Arūno Jonuškio knygų pristatymą:

 Šilutės seniūnijos salėje ( Lietuvininkų 17 ) Įvadinė paskaita - liepos 8d. 16.15val. Paskaita „Kaip sumažinti įtampą, nerimą, stresą ir išmokti atsipalaiduoti“. 17.15val. Paskaita  „Paprasta ir efektyvi su džok terapija“. Lektorius – Arūnas Jonuškis. Paskaitos nemokamos.

Pagėgiu viešojoje bibliotekoje (Jaunimo g.3) liepos 4d 16.00val paskaita „Paprasta ir efektyvi su džok terapija“. Lektorius – Arūnas Jonuškis. Paskaita nemokama.

Smulkesnė informacija www.keliasisave.lt

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Per kiek laiko gaunate šeimos gydytojo konsultaciją?