Pašyšių pagrindinės mokyklos mokiniai lankėsi Seime

2014-11-30, Asta Stonkuvienė

Pašyšiai – nedidelis, bet gražus kaimas, turintis pagrindinę mokyklą, kurios bendruomenė aktyviai dalyvauja kūrybinėje veikloje, mėgsta organizuoti popamokinius užsiėmimus, noriai keliauja. Kiekviena išvyka kaimo vaiką ne tik auklėja, bet ir ugdo bei šviečia. Todėl Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis, dalyvaudamas Pašyšių pagrindinės mokyklos rugsėjo pirmosios šventėje pažadėjo kelionę į Lietuvos Respublikos Seimą.

Lapkričio viduryje  Pašyšių mokyklos mokiniai su mokytojomis susiruošė į kelionę – į Lietuvos Respublikos Seimą. Mūsų valdžios rūmuose labai maloniai mokinukus sutiko Seimo vicepirmininko Kęsto Komskio padėjėjai Vilniuje Eglė Kačiulytė ir Marius Savielius. Jie buvo ekskursijos gidai, kurie papasakojo apie Seimą, aprodė Kovo 11-osios posėdžių salę.                

Parlamento spaudos konferencijų salėje mokinius priėmė Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis ir Seimo narys  Remigijus Žemaitaitis. Pasiteiravę apie kelionę, pakalbėję apie Seimo narių darbą, atsakę į mokinių klausimus apie euro įvedimą Lietuvoje, palinkėję gražaus pasivaikščiojimo po Vilnių ir sėkmingos kelionės namo, jie išėjo posėdžiauti. Mūsų mokinukai turėjo galimybę stebėti tuo metu vykstantį posėdį. Vėliau vaikai pabuvojo Seimo vicepirmininko K. Komskio kabinete. Seimo koridoriuose mokiniai sutiko Seimo narius Artūrą Paulauską, Petrą Gražulį.

Pašyšiškiai aplankė Valdovų rūmus, vėliau dalis mokinių apsilankė „Vichy“ vandens parke, kita dalis patraukė į Gedimino pilį, vaikščiojo po senamiestį, Vilniaus Universiteto kiemelį, paveikslavosi prie Prezidentūros, aplankė Vilniaus Arkikatedrą Baziliką.

Ši kelionė Pašyšių mokyklos mokiniams paliko įspūdį. Daugelis turėjo galimybę pirmą kartą pasigrožėti įspūdingu Vilniaus senamiesčiu, giliau pažvelgti į mūsų istoriją, pajusti miesto didingumą.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?