Šilutės gatvės krepšinio lyga pasiekė pusiaukelę

2016-07-04

Birželio mėnesį Šilutėje pirmą kartą startavo „Šilutės krepšinio gatvės lyga“. Praėjusią savaitę buvo sužaistos paskutinės pirmojo rato rungtynės ir Šilutės gatvės krepšinio lyga pasiekė pusiaukelę. Po šešerių rungtynių turnyrinės lentelės viršuje įsitvirtino komanda „Alkani Vilkai“, kuri nepatyrė dar nė vieno pralaimėjimo, antri su dviem pergalėmis žengia „Germanika“, treti - „Stubriai“. Pergalės skonio dar nepatyrė „Gluosnis“. Po kiekvienų rungtynių yra renkamas dienos naudingiausias žaidėjas. Pirmajame rate jais tapo: Rolandas Baltuonis, Lukas Petkevičius, Aurimas Rumšas, Šarūnas Baldika, Gvidas Galinauskas, Lukas Petrošius. Komandos tarpusavyje dar sužais po vienerias rungtynes, kur paaiškės atkrintamųjų rungtynių poros. Kitos rungtynės jau liepos 5 dieną, 20.00 val.

Lygos organizatorių - Jono Gvėnės ir Laimono Eglinsko teigimu, šis projektas yra skirtas ne tik krepšinio mylėtojams, bet ir visai Šilutės bendruomenei. Jų tikslas yra pritraukti visus šilutiškius smagiai praleisti vasaros vakarus kartu. Kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį nuo 19.30 val rungtynės organizuojamos Šilutės meno mokyklos krepšinio aikštelėje. Prieš varžybas ir pertraukėlių metu yra rengiami žaidimai visiems atėjusiems bei norintiems laimėti rėmėjų įsteigtus prizus. Mažiau aktyviems taip pat nėra laiko liūdėti, nes žiūrovai gali pamatyti „Atėnės“ šokėjų pasirodymus, pasiklausyti nuolat skambančios muzikos bei šmaikščių rungtynių komentatorių kalbų. Išties džiugu, kad rugtynės vyksta net ir lyjant gaiviam vasaros lietui, neišbaido nei žiūrovų nei žaidėjų. Šilutiškių susidomėjimas šiuo renginiu nuolat kyla ir atsiranda vis daugiau žiūrovų bei žaidimų dalyvių. Dalyviai ir žiūrovai nulat būna įamžinami lygos fotografų bei visos emocijos ir informacija apie rungtynes, laimėtojus yra talpinama lygos Facebook paskyroje SilutesKrepsinis. Lygos finalas planuojamas liepos 29 dieną, o organizatoriai žada daug staigmenų, kurias atskleis tik prieš pat finalą. Organizatoriai šios lygos neįsivaizduoja be didžiulės rėmėjų pagalbos: FEN maisto sporto papildų parduotuvės, restorano Gilija, Husqvarna, INFO-TEC, Egmina, MagicB, Savas Kampas, fotoateljė „Šviesa“, naktinio klubo „GoldenRoom“, Šilutės krepšinio klubo, Šarūno Reklama, lygos globėjo Šilutės seniūno Raimondo Steponkaus. Tačiau, jeigu yra norinčių dar prisidėti ar įsteigti prizų, prašytume susisiekti su lygos organizatoriais per Facebook SilutesKrepsinis puslapį.

 


Foto galerija

Krepšinis gatvėje turi kitų niaunsų nei krepšinis salėjeTurnyrinė lentelėVisus savo pasirodymais džiugina Atėnė šokėjosŽaidimai žiūrovams, kurie nori laimėti prizų

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!