Karaliaus Mindaugo dieną – pranešimas apie bombą Švėkšnos ligoninėje: evakuoti 188 žmonės

2016-07-06, 15min.lt
15min.lt nuotr. / Įvykio vietoje
15min.lt nuotr. / Įvykio vietoje

Trečiadienį po pietų specialiosios tarnybos sukeltos ant kojų dėl melagingo pranešimo apie Švėkšnos miestelio ligoninėje padėtą sprogmenį. Sujudimas Švėkšnoje įsikūrusiame Klaipėdos jūrininkų ligoninės Psichiatrijos departamente šventinį trečiadienį užsitęsė ilgiau nei tris valandas.

Šiandien 15.24 val. Bendrajame pagalbos centre (BPC) bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, Švėkšnos gyvenvietėje (Šilutės r. sav., Švėkšnos sen.) ligoninėje padėtas sprogmuo. 

Į įvykio vietą Aušros g. 27 išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija perduota Tauragės apskrities VPK, informuota Klaipėdos GMP ir civilinė sauga, rašoma BPC Klaipėdos skyriaus vyresniosios specialistės trečiadienį paviešintame pranešime. 

Saugumo sumetimais evakuoti 158 pacientai ir apie 30 personalo darbuotojų. 

Aušros gatvėje Švėkšnoje įsikūręs Klaipėdos jūrininkų ligoninės Psichiatrijos departamentas. Jam priklauso ir Psichiatrijos, ir Priklausomybės ligų, ir Psichosocialinės reabilitacijos skyriai. 

Pacientai policijos ir greitosios pagalbos automobiliais buvo vežami į kitas patalpas seniūnijoje, nes lauke pakankamai vėsu. 

Netrukus į įvykio vietą atvyko ir antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ išminuotojai, pavakarę jie tikrina patalpas. 

18 val. tikrintojai dideliame pastate darbo dar nebuvo pabaigę. Ligoninė, įskaitant jos stogą, baigta tikrinti tik po 18.30 val.
 
Jokių sprogmenų nerasta. Tyrimas tęsiamas, anonimas ieškomas, jam, jei bus pakaltinamas, gresia baudžiamoji atsakomybė. 
Šaltinis: 15min.lt
 

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?