Ansamblis „Kvietkelis“ svečiavosi pas Tauragės neįgaliuosius

2016-07-09, Draugijos narė Aldona Petkienė

Kvietimas iš Tauragės... Jis  nė kiek nenustebino Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkės Laimos Dulkytės, nes mūsų draugija įpratusi kviestis į savo organizuojamus renginius kitų rajonų neįgaliuosius, mus visus sieja šilti ir nuoširdūs ryšiai su kaimynais.

Šį kartą buvo tauragiškių kvietimas mūsų ansamblio „Kvietkelis“ kolektyvui į jų „Svajos“ ansamblio 25-metį. Šventiniame renginyje dalyvavo ne tik Tauragės savivaldybės atstovai, bet ir Jurbarko, Pagėgių savivaldybių neįgalieji. Daug gražių ir šiltų žodžių išgirdo ansambliečiai. Gėlių jūra, suvenyrai, padėkos raštai - visa tai „Svajos“ dainininkams ir jų vadovui dovanojo šventės svečiai. Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė L. Dulkytė „Svajos“ ansambliečiams skyrė tolius  žodžius:

„Tegul būna Jums gera kartu,

Tegul groja muzika, skamba daina.

O Jūsų kiekvieną žingsnelį

Tegul saugo balto angelo skleidžiama šviesa“.

Ansamblio „Kvietkelis“ atlikėjos padovanojo kiekvienam po baltą angelą ir atliko tris skambias dainas (vad. A. Kmita). Šventėje buvo linksma, skambėjo visų dalyvių bendros dainos, vaišinomės, sukomės rateliuose, tarp ansamblių vadovų vyko muzikinės rungtys.

Už šią šiltą, draugišką popietę esame dėkingi Tauragės r. neįgaliųjų draugijos pirmininkui Kęstučiui Petkui. Ir tegul ši graži draugystės juosta tarp kaimyninių rajonų apjungia juos ir toliau.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?