„Vasaros giesmės“ Saugose

2016-07-12, Violeta Astrauskienė, Saugos

Liepos 10 dieną Saugų evangelikų liuteronų bažnyčios skliautus pripildė operos solistės O. Kolobovaitės sopranas. Žavi jaunosios kartos dainininkė, kartu su Audrone Juozauskaite (fortepijonas), parengė nuotaikingą koncertą „Vasaros giesmės“, kurį vedė operos bosas Liudas Mikalauskas.

Ona Kolobovaitė atliko garsių kompozitorių vokalinius perliukus. Virtuozinių arijų šarmą ir muzikinį polėkį dainininkei padėjo atskleisti pianistė A. Juozauskaitė, ypač jautriai ir profesionaliai akomponavusi, įrodydama, kad yra nepaprasto atidumo, jautrumo ir meistriškumo profesionalė.

Puiki akustika, levandų žiedais išpuošta bažnyčia ir gausybė kitų būtinų, bet lyg ir nepastebimų kunigo Mindaugo Žilinskio, seniūnės Dalios Rudienės ir kultūros renginių organizatorės Lijanos Gatelienės pastangos apjungiant, siekiant bendro rezultato, pasiteisino.

Nekyla abejonių, kad daugelis vietos gyventojų ir svečių pasakys, jog Lietuvos kaime gyventi yra gera, nes kultūra, pasak L. Mikalausko, ateina pas žmones, o ne priešingai.

Koncerto pabaigoje nuskambėjo O. Kolobovaitės ir L. Mikalausko duetas, kuriam pritarė visa bažnyčioje susirinkusi publika.

Atlikėjus, svečius ir saugiškius atvyko ir pasveikino Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Padėkos žodį tarė Saugų seniūnė D. Rudienė, primindama, kad festivalio koncertų pagrindinis rėmėjas – vėjo jėgainės UAB „4Energia“.

Kunigas M. Žilinskis priminė, kad Saugų vasaros muzikos festivalis „Muzikos malūnai“ dar kviečia rugpjūčio 15 dieną pasidžiaugti paskutiniu koncertu „Karolio Voitylos paslaptis“.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?