Katyčių miestelio šventėje kiekvienas turėjo, ką veikti

2016-07-12, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Savaitgalį Katyčių miestelyje suorganizuota seniūnijos šventė. Į renginį „Sugrįžimai“ sugūžėjo būrys žmonių. Jis truko net dvi dienas.

Atidaryta nuoroda

Pirmąją dieną visi skubėjo į Katyčių evangelikų liuteronų bažnyčią, kur vyko Gunter Uschtrin knygos „Katyčiai“ pristatymas. Po jo visų širdis sušildė Šilutės kraštotyros draugijos ansamblis „Ramytė“ ir respublikinio „Dainų dainelės“ konkurso laureatė Agnė Glemžaitė.

Antroji šventės diena prasidėjo sportinėmis varžybomis. Visi buvo laukiami ir dekoratyvinių paukščių bei gyvūnėlių parodoje. Kas norėjo, galėjo ir karieta pasivažinėti ar ant žirgo pajodinėti. Buvo daug norinčių nemokamai pasidaryti masažą. Daugelį sužavėjo Šilutės kamerinio dramos teatro gatvės kojūkų pasirodymas „Piemenaitė ir kaminkrėtys“.

Oficiali šventės atidarymo ceremonija prasidėjo Katyčių miestelio nuorodos nuo Natkiškių pusės atidengimu. Tai padaryti garbė teko Natkiškių seniūnei Vilytai Sirtautienei bei  Švedijos humanitarinės organizacijos „Pagalba Lietuvai“ atstovui mūsų šalyje Tadui Girčiui.

Netrukus iškilminga eisena nusidriekė į miestelio aikštę. Susirinkusiuosius sveikino gausus būrys politikų, seniūnas Jonas Lukošaitis bei Katyčių bendruomenės pirmininkas Viktoras Vaitiekovas.

Buvo kam padėkoti

Padėkos ir piniginės premijos įteiktos Katyčių nuorodą pastačiusiems Arūnui Olberkiui, Arūnui Kaktai, Sauliui Overlingui, Tadui Dajučiui bei Adomui Chadakauskui.

Daug padėkos žodžių ištarta už prasmingus darbus, kurie padaro Katyčius gražesniais, Arūnui Juškevičiui, už visuomeninę veiklą – Olendrui Nazarovui, Vandai ir Algimantui Valaičiams, Giedrei Armonienei, Marinai Lodusovai, už puikų renginį – jo vedėjai Nijolei Stanelienei.

Paminėti ir bendruomenių metai. Todėl seniūnijoje įsikūrusių trijų bendruomenių atstovai – Katyčių bendruomenės pirmininkas V. Vaitiekovas, Stubrių bendruomenės pirmininkė Alytė Stirbienė bei Katyčių atviros jaunimo erdvės „KJ loftas“ atstovas Rapolas Smitkus įžiebė bendrą laužą.

Susirinkusiuosius linksmino latvių folkloro kolektyvas iš Rucavos, varinių pučiamųjų instrumentų ansamblis „Pamario Brass“, folkloro kolektyvas „Vainuta“, liaudiškos muzikos kapela „Lolytėlė“, Natkiškių liaudiškos muzikos kapela „Vaivorykštė“.

Kojas pakilnoti visus privertė grupė „TABASCO“. Renginį vainikavo šventiniai fejerverkai.


Foto galerija

Atidengta Katyčių miestelio nuoroda nuo Natkiškių pusės.
Buvo daug norinčiųjų nemokamai pasidaryti masažą.Visi buvo laukiami ir dekoratyvinių paukščių bei gyvūnėlių parodoje.Visi buvo laukiami ir dekoratyvinių paukščių bei gyvūnėlių parodoje.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?