Jie vairavo neblaivūs

2016-07-14, Stasys BIELSKIS
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Šiandien „Šilokarčemoje“ vėl skelbiame informaciją apie neblaivius arba apsvaigusius nuo narkotikų, vaistų ar kitų svaigiųjų medžiagų transporto priemonių vairuotojus, kuriuos policijos pareigūnai sulaikė nuo 2015-ųjų birželio iki š. m. birželio. Tai darome vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo ir Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso nuostatomis.

Tokie duomenys viešinami visuomenės informavimo, auklėjamaisiais ir administracinių teisės pažeidimų prevencijos tikslais, siekiant užtikrinti visuomenės interesus, šiurkščių Kelių eismo taisyklių pažeidimų užkardymą.

Per metus Šilutės rajone įsiteisėjo 108 sprendimai dėl administracinių nuobaudų skyrimo vairuotojams, kurie vairavo neblaivūs. Nepabijodami įkliūti policijos pareigūnams, o vėliau susimokėti ir šimtus ar net tūkstančius eurų siekiančias baudas, o gal net ir atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu keleriems metams arba netekti automobilio, neblaivūs vairuotojai vis dar sėda į automobilį ir spaudžia „gazą“...

Šį kartą „nugalėtoju“ skelbiame Evaldą Baltutį (gim. 1987 m.), kuris 2015 m. birželio 24 dieną „įpūtė” 3,52 promiles. Jam skirtas 15 parų administracinis areštas su transporto priemonės konfiskavimu. Antroji vieta atiteko Remigijui Pašakarniui (gim. 1970 m.), jis 2015 m. birželio 19-ąją „įpūtė” 3,49 promiles. Skirtas 20 parų administracinis areštas su automobilio konfiskavimu. „Garbinga“ trečioji vieta skiriama Dariui Pekūnui (gim. 1978 m.), kuris praėjusių metų gruodžio 29-ąją „įpūtė” 3,30 promiles. Paskirta 579 eurų bauda bei teisės vairuoti atėmimas 24 mėnesiams.

Ir, aišku, „užjaučiame“ vairuotojus, kurie per metus neblaivūs įkliuvo antrą kartą, todėl buvo konfiskuotos jų transporto priemonės. Tokių, netekusių savo mašinėlių, buvo 27!


Straipsnio komentarai

***2016-07-15
Pagarba policijai ! Kiek is ju butu nedasieke namu gyvi? Arba girtas uz vairo, - nelaime sau ir kitam asmeniui. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
DA2016-07-15
Ikalęs gerai, kad prie vairo tiesiog užmigo, baisu tokie kelyje ........ Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Hadis2016-07-14
Gėda pelėda Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?