J. Požela: SAM pasitikėjimo telefonas veikia visą parą

2016-07-13, sam.lrv.lt

Sveikatos apsaugos ministras Juras Požela ragina Lietuvos žmones nesitaikstyti su korupcija šalies sveikatos priežiūros įstaigose ir apie pastebėtas jos apraiškas nedelsiant informuoti nemokamu SAM telefonu 8 800 66004. Ministras pabrėžia, kad tik bendromis pastangomis galima sukurti nepalankią korupcijai aplinką, sustabdyti jos paplitimą.  Pasitikėjimo linija veikia visą parą, kiekvieną savaitės dieną.

Nacionalinės kovos su korupcija programoje sveikatos apsauga nurodoma kaip sritis, kurioje korupcijos paplitimo galimybės yra didžiausios.

„Mums labai svarbus kiekvienas signalas, gaunamas iš piliečių. Tirdami ir analizuodami juos, mes galime sudėlioti vis efektyvesnius korupcijos prevencijos priemonių planus, ugdyti korupcijai priešišką kultūrą“, – sako ministras.

Darbo dienomis, darbo valandomis paskambinus tel. 8 800 66004 piliečiai gali bendrauti tiesiogiai su Sveikatos apsaugos ministerijos korupcijos prevencijos skyriaus specialistais. Skambinant ne darbo metu gyventojo pranešimas, jeigu sutinkate, gali būti įrašomas. Gyventojo pranešimas gali būti įrašomas ir Korupcijos prevencijos skyriaus darbo metu, jei dėl kokių nors priežasčių Korupcijos prevencijos skyriaus darbuotojas negali atsiliepti pasitikėjimo telefonu. Visais atvejais toks įrašytas pranešimas išklausomas, analizuojamas. Jeigu norite, kad su jumis būtų susisiekta, palikite savo telefono numerį.            


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Per kiek laiko gaunate šeimos gydytojo konsultaciją?