Penktadienio horoskopas – lapkričio 28 d.

2014-11-27, ji24.lt
„Shuterstock“ nuotr. / Seniai besmegeniai
„Shuterstock“ nuotr. / Seniai besmegeniai

Kad už lango spaudžiantis šaltukas negadintų nuotaikos, belieka nusišypsoti. Galbūt šypseną sukels ir geros šios dienos prognozės jūsų Zodiako ženklui.


AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Būsite šiandien dosnūs savo mylimiesiems ar vaikams, net pamiršdami, kad kai ką reikėtų pasilikti sau. Laimei, kažkas jums pasakys, kur ir kada verta sustoti, ypač kai reikalai bus susiję su bendrais resursais. Šiandien pasikeitusi Merkurijaus padėtis sutelks jūsų mintis į naujų žinių paieškas ir kvies dairytis į vietas, atitolusias nuo tos, kurioje dabar esate.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kažkuriam iš artimųjų pakaks drąsos jums siūlyti patarimus, susijusius su jūsų karjera tuomet, kai jie jums visiškai nereikalingi. Deja, noriai, bet ne visada sėkmingai, šoksite pagal jų grojamą melodiją. Be to, keletą pakeitimų bendravime atsiras dabar, kai Merkurijus įsikuria Šaulio ženkle: jūs vis dažniau norėsite atkleisti užuolaidą, už kurios kiti žmonės slepia savo paslaptis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Optimizmu kvepiantys pokalbiai ne visada atskleis jums tiesą, kurios ieškote. Todėl matuokite viską, ką išgirdote, jums priimtinais matais. Antraip darbe kažkam iš kolegų atrodys, kad kalbate ir svajojate daugiau nei dirbate. Tiesa, Merkurijus nuo šios dienos ragins jus pasitikėti savo partneriais ir su jais tartis kaskart, kai jūsų mintyse apsigyvens abejonės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nusprendę kažkuo pasidalinti, šiandien įsitikinkite, kad tikrai yra dėl ko, su kuo ir ką dalintis. Antraip išeisite (arba būsite išmesti) iš žaidimo it musę kandę. Nors jums nepatiks ribos, kurias jums nustatys jūsų atžalos, dėkokite jiems užtai, kad jų dėka grįžote į realybę. O Merkurijui įsikūrus Šaulio ženkle, optimistiški pokalbiai įkvėps jus ir kolegas nuotykiams darbe.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūs žinote, kaip viskas turi būti. O visus abejojančius jūs užgožiate ypatinga savo asmenybės šviesa. Kad nepersistengtumėte, pažvelkite į namus, kur turite atlikti vieną svarbų įsipareigojimą. Be to, yra pagalbininkų, pavyzdžiui, Merkurijus, kuris šiandien pradėjo savo kelionę ugnies ženklu ir artimiausiu metu jums talkins tada, kai reikės kūrybiškumo ar susitarti su vaikais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Bandydami kažkam pagelbėti, šiandien galite perlenkti lazdą ir, užuot išgirdę dėkingumo žodžius, gauti puokštę priekaištų. Prisimindami, kad kelias į pragarą gerais norais grįstas, būkite atidesni kasdienėms pareigoms, nepatogioms naujienoms ar susitikimams. O dėl Merkurijaus vietos pokyčių, dabar ir vėliau jums netruks naminių reikalų ir su jais susijusių pokalbių.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Merkurijus, šį rytą įsikūręs Šaulio žvaigždyne, jums bus geras talkininkas dalintis savo idėjomis su aplinkiniais bei gaunant ir siunčiant informaciją. Tačiau nežinia, ar jo gerąsias savybes panaudosite jau šiandien. Gali būti, kad pernelyg rūpinsitės tuo, kaip įtikti savo draugams ar  bendražygiams, nenorėdami matyti dalykų, kurie užtikrina jūsų materialinį pagrindą ir saugo jį.

SkorpionasSkorpionas

(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ne visi karjeros pažadai bus verti to, ką apie juos kažkas kalba. Bet viskas taip gražu, kad negali nebūti tiesa. O kur jūsų ironiškas požiūris į pasakas? Radus ryšį su tikrove nebūtina dėl to kitiems gadinti nuotaikos. Juo labiau, kad ir Merkurijus, palikęs jūsų ženklą, kvies jus lengvesniems pokalbiams. Tiesa, nebūtinai lengvomis temomis, o tiksliau – apie jūsų materialųjį pasaulį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūsų optimistiškąjį ženklą šiandien stiprina dar viena planeta – tai Merkurijus, kviečiantis jus į pokalbius ne apie ką kitą, o apie jus. Iš tiesų, jūsų asmenybei laikas sužibėti visais įmanomais gražiausiai žodžiais. Kai kalbėsite apie save daug, garsiai ir įtikinamai, dar pamatykite ir kitų dalykų. Pavyzdžiui, gal pernelyg pasitikite kažkuo iš toli, o neįvertinate pamokų, jums siunčiamų iš anapus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pasiryžę kažką savo paaukoti dėl bendros gerovės, būkite tikri, kad neperlipate savo nustatytų ribų. O jei sunku jas šiandien atrasti, pasikalbėkite su draugais, kurie ne visai draugiškai, bet teisingai jums parodys pirštu į jūsų klaidas. Be to, dar Merkurijus gretimame Šaulio ženkle kol kas ribos jūsų saviraiškos išoriniame pasaulyje galimybes, bet sustiprins jūsų vidines galias.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jūsų partnerių norai šiandien jums gali tapti įstatymu ir savo nuomonės keisti nenorėsite. Svarbu, kad visiems šioje situacijoje butų patogu ir gera. Deja, profesiniai reikalai daug jūsų įsitikinimų paneigs. Laimė, optimizmo nestokosite bendraudami grupėje. Čia, dėl jūsų draugų sektoriuje įsikūrusio Merkurijaus, kursite didelius planus ir apie juos nepaliaujamai kalbėsitės. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kasdieniai rūpestėliai jus išvilios iš braidymų po iliuzijas ir nematomus pasaulius. Tačiau čia tyko pavojus sureikšminti tai, kas nereikšminga. Apsiginklavę saiko jausmu ar išlaikę nemalonų egzaminą, vis dažniau žvalgykitės po savo profesinius vandenis. Tam net pastangų nereikės, nes jūsų mintis nuo kitų dalykų karjeros link atitrauks Šaulio ženkle besisvečiuojantis Merkurijus.


 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?