Gatvės krepšinio pirmojo etapo paskutinėse rungtynėse - staigmenos

2016-07-20
Laurynas Žitkus tolimu metimu, paskutinę sekundę, išvedė „Germanikos“ komandą į pergalę
Laurynas Žitkus tolimu metimu, paskutinę sekundę, išvedė „Germanikos“ komandą į pergalę
Kas turi pradžią, tas turi ir pabaigą. Gatvės krepšinio lygos pirmasis etapas baigėsi, o jis buvo tikrai įspūdingas. Visą pirmąjį etapą oras nelepino krepšininkų. Jie žaisdavo itin sunkiomis ir ekstremaliomis sąlygomis. Bet mėgėjus krepšininkus tai tikrai neišgąsdindavo, o ir žiūrovai mielai stebi rungtynes lyjant lietui.

Paskutinės rungtynės nustebino daugumą, atėjusių palaikyti savo komandų. „Gluosnis“ pagaliau pajuto, kas yra pergalės skonis, o gatvės lygos lyderiai „Alkani vilkai“ susipažino su  kartėlio skoniu.

Pirmojo etapo uždarymas vyko ketvirtadienį, liepos 14 dieną. Pirmose rungtynėse susitiko „Gluosnis“ ir „Stubriai“. Stubriams išplėšus pergalę prieš „Gluosnį“, jie įsitvirtintu trečioje turnyrinės lentelės vietoje. O „Gluosniui“ pavykus įveikti varžovus, būtų buvusi pirmoji pergalė krepšinio gatvės lygoje.

Rungtynių pradžioje manyta, kad scenarijus toks ir bus, kaip rodė prieš tai esantys rezultatai. „Stubriai“ be didelio vargo įveiks varžovus ir džiaugsis trečia vieta turnyrinėje lentelėje. Bet netrukus „Gluosnių“ tolimų metimų asas Žygimantas Vaitkus varžovams prikrovė pilna pintinę „bombų“ ir likus žaisti mažiau nei minutei rezultatas buvo išlygintas. Paskutinę sekundę Ovidijus Kulėčius veržėsi po „Stubrių“ saugomu krepšiu ir ne tik realizavo du taškus, bet dar ir išprovokavo pražangą. Ovidijus pataikė ir baudą, ir trimis taškais pergalę šventė „Gluosnio“ komanda. Pirmoji ir įspūdinga pergalė leido „Gluosniams“ įsitvirtinti trečioje vietoje, o „Stubriai“ liko „už durų“.

Antrose rungtynėse jėgas išbandė lygos lyderės, tai „Germanika“ ir „Alkani vilkai“. Visi dar gyveno prieš tai vykusių varžybų nuostabiu žaidimu. Niekas nesitikėjo, kad ir antrosios pateiks įdomių staigmenų bei gražių momentų, bet jau nuo pirmų rungtynių sekundžių aikštelėje užvirė nuožmi ekstremalaus krepšinio kova tarp komandų.

Pirmoji rungtynių pusė palankesnė buvo pralaimėjimo skonio dar nepatyrusiai „Vilkų“ komandai, kuri išsiveržė į priekį 5 taškais. Ir rungtynių eigoje „Germanika“ buvo besivejančiųjų vaidmenyje, bet bėgant paskutinėms kėlinio sekundėms Laurynas Žitkus perėmė komandos vadeles į savo rankas ir jo fantastiškas tolimas metimas pasiekė tikslą bei leido „Germanikai“ išplėšti pergalę prieš dar nė karto nepralaimėjusią „Alkanų vilkų“ komandą.

Tačiau „Germanika“ su tiek pat pergalių, kiek ir „Alkani vilkai“, turnyrinėje lentelėje liko antri, nes sprendžiant tarpusavio rungtynių santykį buvo lygu, bet daugiau taškų pirmose rungtynėse buvo pelnę „Alkani vilkai“.

Pusfinaliuose bus žaidžiama iki dviejų pergalių. Pirmieji sutikimai dabar laukia „Germanikos“ su „Gluosniu“ bei „Stubrių“ su „Alkanais vilkais“..

Pusfinaliai startuos jau antradienį (liepos 19 d.), 19.30 val. ir 20.45 val.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!