Rusnėje pasikėsinta nužudyti moterį

2016-07-19, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Ketvirtadienio vakarą policijos pareigūnai skubėjo į Rusnės miestelį, kur pagalbos prašėsi moteris.

Liepos 14-ąją, apie 18 valandų 30 minučių, į 56-erių metų moters namus atvyko pažįstamas vyras. Netrukus paaiškėjo, kad jis nelabai jau draugiškai nusiteikęs. Tik įėjęs pradėjo koneveikti necenzūriniais žodžiais, grasinti peiliu, jog nužudys. Dėl to moteris labai išsigando, patyrė didžiulį stresą.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariate laikinai einanti Kriminalinės policijos skyriaus viršininko pareigas Jurgita Nausėdienė teigė, kad įtariamasis buvo sulaikytas įvykio vietoje. Jam įteiktas pranešimas apie įtarimą, taikyta kardomoji priemonė. Vyras buvo neblaivus. Jis atsisakė pūsti į alkoholio matuoklį. Todėl girtumo nustatymui paimtas kraujas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kodėl grasino moteriai nužudyti ir ko atvyko pas rusniškę, įtariamasis dabar ir pats negali paaiškinti. „Sako, jog niekada nėra taip pasielgęs“, - teigė pareigūnė. 58-erių metų vyras dėl įvykio apgailestauja.

Įtariamasis buvo teistas 1993 metais už vagystes Vokietijoje. Šiuo metu teistumas yra išnykęs. Jam gali būti paskirta nuobauda – viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. „Uždarbis“ priklausys nuo to, ar bus jo atsakomybę sunkinančių arba lengvinančių aplinkybių, kokia jo charakteristika.

Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė apie įvykį nieko nežinojo. „Akivaizdu, jog tai nutiko ne socialinės rizikos šeimoje. Kitu atveju man apie tai būtų pranešta“, - sakė ji. Seniūnė teigė, kad ši rusniškių šeima yra tvarkinga.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?