„Šilutės“ atstovai NKL dėjimo konkurse: Evaldas Šaulys prieš Artūrą Grygelį

2014-11-28, 15min.lt
Evaldo Šemioto nuotr. / „Šilutės“ žaidėjas Artūras Grigelis
Evaldo Šemioto nuotr. / „Šilutės“ žaidėjas Artūras Grigelis

NKL svetainėje tęsiasi „TonyBet NKL DUNK“ konkursas. Šiandien jame varžosi „Šilutės“ žaidėjai. Pamario komanda į pirmąjį konkurso etapą delegavo dažną NKL „Top-10“ svečią Evaldą Šaulį (196 cm) ir ekipos naujoką Artūrą Grygelį (199 cm).

Bendraklubiai savo dėjimais pabandys iškovoti krepšinio mėgėjų simpatijas ir taip prasibrauti į antrąjį etapą. Kuris iš jų keliaus toliau – spręsti jums.

Atiduokite balsą už labiau patikusį krepšininką ir pasiųskite savo favoritą į antrą etapą. Balsavimas vyksta tik vieną dieną, o balsuoti ČIA galite ne dažniau kaip kas valandą.

Nacionalinės krepšinio lygos svetainėje vyksta „TonyBet NKL DUNK“ konkursas, kurio esmė – išrinkti originaliausiai, gražiausiai ir įspūdingiausiai į krepšį dedantį NKL žaidėją. Konkurse dalyvauja 28 krepšininkai iš keturiolikos NKL komandų. Visų jų tikslas tas pats – nugalėti. Tačiau iki galutinės pergalės šių varžybų dalyvių laukia ilgas kelias.

Pirmajame etape vienos komandos atstovai dėl žiūrovų simpatijų varžysis tarpusavyje. Čia žiūrovai pamatys ir galės įvertinti po vieną kiekvieno žaidėjo dėjimą.

Daugiau balsų surinkęs žaidėjas pateks į antrąjį etapą, kur RYTŲ ir VAKARŲ divizionuose susigrums po 7 krepšininkus.

Du geriausi kiekvieno diviziono krepšininkai pateks į pusfinalius, šių nugalėtojai – į finalą, kuriame paaiškės šokliausias ir originaliausias krepšių laužytojas.

Keturi geriausi NKL dėjikai bus apdovanoti solidžiais krepšinio bateliais, o geriausiam iš geriausių atiteks ir piniginis 1000 litų prizas.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?