Mėgino išvengti administracinės atsakomybės – patrauktas dar ir baudžiamojon

2016-07-22, Tauragės AVPK informacija
Tauragės AVPK nuotrauka
Tauragės AVPK nuotrauka

Vakar Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą, ir vėl sulaukė bandymo papirkti.

Pagėgiuose patruliuojantys pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „Opel Vectra“, kurį vairavo 43 metų vyras. Nuo pagėgiškio sklindantis kvapas leido suprasti, kad vairuotojas neblaivus. Ruošiantis patikrinti įtarimus, vyras, išlipęs iš automobilio, pasakė: „Gal nepučiam į alkotesterį“ ir pareigūnams pasiūlė 100 eurų. Pareigūnams įspėjus vairuotoją, kad už bandymą papirkti gresia baudžiamoji atsakomybė, jis į šį perspėjimą nereagavo ir toliau primygtinai siūlė paimti pinigus. Patikrinus vyro blaivumą, jam buvo nustatytas lengvas (0,66 prom. alkoholio) girtumas. Vairuotojas dar kartą mėgino įkalbėti pareigūnus priimti siūlytus pinigus ir nerašyti protokolo, tačiau jie į kalbas nebesileido ir daugiau vyro nebeįspėjo.

Administracinės atsakomybės išvengti mėginusiam vairuotojui, už Kelių eismo taisyklių pažeidimą gresia ne tik bauda, siekianti 434 eurus bei teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo 1 metų iki 1 metų 6 mėn., bet ir baudžiamoji atsakomybė. Už šią nusikalstamą veiką įtariamajam gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Pareigūnai įspėja gyventojus, kad bet koks bandymas papirkti pareigūnus bus netoleruojamas, o už tokį poelgį teks atsakyti įstatymų nustatyta tvarka.


Straipsnio komentarai

opa2016-07-23
Nuo kada policininkai nebeima kysiu. Jauciu per mazu duoda ir nesusigundo. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?