Šešių mėnesių centrinės valdžios sektoriaus perteklius – 69,5 mln. eurų

2016-08-01, finmin.lrv.lt

Finansų ministerijos duomenimis, 2016 m. šešių mėnesių centrinės valdžios sektoriaus perteklius sudarė 69,5 mln. eurų arba 0,18 proc. prognozuojamo 2016 m. BVP. Praėjusių metų tą patį laikotarpį centrinės valdžios sektoriaus balansas buvo neigiamas – deficitas sudarė 138,2 mln. eurų arba 0,37 proc. nuo BVP.

Šešių mėnesių centrinės valdžios pajamos buvo 5 394 mln. eurų, išlaidos – 5 209 mln. eurų. Sandoriai su nefinansiniu turtu per šių metų sausį-birželį sudarė 115 mln. eurų.  Daugiausiai pajamų per pirmąjį pusmetį gauta iš mokesčių (50 proc.) ir socialinių įmokų ( 41,9 proc.). Didžiausia visų išlaidų dalis (54,9 proc.) skirta socialinėms išmokoms.

2016 metų birželio mėnesį centrinės valdžios perteklius buvo 83,0 mln. eurų ir sudarė 0,22 proc. prognozuojamo šių metų BVP. 2016 m. centrinės valdžios pajamos birželio mėn. buvo 1 083 mln. eurų, išlaidos – 965,2 mln. eurų. Sandoriai su nefinansiniu turtu per šių metų birželį sudarė 34,9 mln. eurų.

Birželio mėnesį pagrindinę centrinės valdžios sektoriaus pajamų dalį sudarė mokesčiai (51,1 proc.) ir socialinės įmokos (37,8 proc.). Daugiausiai išlaidų teko socialinėms išmokoms (51,7 proc.).

Prognozuojamas 2016 metų BVP – 38,528 mlrd. eurų.

Papildoma informacija

Centrinės valdžios duomenys skelbiami vadovaujantis Tarptautinio valiutos fondo duomenų platinimo specialiaisiais standartais. Centrinė valdžia apima valstybės biudžetą, socialinės apsaugos fondus („Sodrą“, Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžetą), nebiudžetinius fondus (Garantinį, Rezervinį (Stabilizavimo), Ignalinos AE uždarymo fondus), UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondo lėšas laikomas valstybės iždo sąskaitoje, o taip pat valstybės įmonę centralizuotai valdomo valstybės turto valdytoją Turto banką.


Straipsnio komentarai

Claudia Klein2020-03-31
Sveiki, Sveiki atvykę į „Spotcap Global Loan Services“. Mano vardas Claudia Klein, aš esu skolintojas, taip pat paskolų konsultantas.

Ar jums labai reikia finansinės paramos? ar jums reikia paskolos įvairiems tikslams? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, aš patarsiu kreiptis į mano firmą per | spotcapglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums per „WhatsApp“: +4915758108767 | ir turėkite paskolą savo sąskaitoje per 24 valandas, nes mes teikiame puikias paskolų paslaugas visame pasaulyje.

Mes siūlome visų rūšių paskolas (asmeninę paskolą, verslo paskolą ir daugybę kitų), siūlome ir ilgalaikes, ir trumpalaikes paskolas, taip pat galite pasiskolinti iki 15 milijonų eurų. Mano įmonė padės jums pasiekti įvairių tikslų, pasitelkdama platų paskolų asortimentą.

Mes žinome, kad teisėtos paskolos gavimas visada buvo didžiulė problema Asmenims, kurie turi finansinių problemų ir kuriems reikia jos sprendimo, daugeliui žmonių dėl didelių palūkanų yra taip sunku gauti paskolą nuosavam kapitalui iš savo vietinių bankų ar kitų finansų institucijų. norma, nepakankamas užstatas, skolos ir pajamų santykis, žemas kredito reitingas ar kitos priežastys

Nebereikia laukti ir nedaryti streso banke. Mūsų paslauga teikiama visą parą - galite gauti paskolą ir atlikti savo operacijas bet kada ir kur jums reikia

Mes teikiame 24 valandų pasaulinės klasės paskolų paslaugas. Klausimams / klausimams? - Siųsti el. Laišką į | spotcapglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums per „WhatsApp“: +4915758108767 | Ir akimirksniu gaukite atsakymą.

Jūsų šeimai, draugams ir kolegoms nereikia žinoti, kad jums trūksta pinigų, tiesiog parašykite mums ir gausite paskolą.

Jūsų finansinė laisvė yra jūsų rankose!
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tai ko pav socialinius darbus žmonės atidirbantys kodėl tu valandu nerašo į darbo staža tai ar jiem nereikia ateiti pensijos kaupt tai kaip jiem susirast darbo jai socialinis jokiu garantiniu neskiria 2016-08-01
o kai motina ateina pašalpos paprašyt už vaika ar už malkas tipo socialinis pasako tau nepriklauso tai ar tie pinigai ne į katranors kišene nubyra o po to dar ir premijas išsimoka už gera darba Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūks?