Retėja Šilutės socialdemokratų gretos

2016-08-03, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Tarybos narys A. S. Nausėda mano, kad partija – nereiškia blogai ar gerai, svarbu, kokie žmonės joje.
Tarybos narys A. S. Nausėda mano, kad partija – nereiškia blogai ar gerai, svarbu, kokie žmonės joje.

Praėjusią savaitę vyko Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdis, kurio metu paaiškėjo, jog vėl praretėjo Šilutės socialdemokratų gretos.

2014 metų spalį Šilutės rajono savivaldybės tarybos nariai Daiva Žebelienė ir Vladas Kainovaitis taip pat išėjo iš Lietuvos socialdemokratų partijos, neišbuvę joje nė vienerių metų. Į LSDP gretas bendražygiai buvo atėję iš partijos „Tvarka ir teisingumas“.

Tarybos narys Alfredas Stasys Nausėda taip pat paliko socialdemokratų gretas. Ketvirtadienį vykusio Tarybos posėdžio metu jis oficialiai pasitraukė iš Savivaldybės tarybos Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos.

Dar pernai buvęs Šilutės rajono savivaldybės administracijos Kaimo reikalų skyriaus vedėjas A. S. Nausėda pretendentu į Šilutės rajono savivaldybės merus nuo socialdemokratų buvo išrinktas be konkurencijos. Todėl praėjusiais metais jis su kitais septyniais kandidatais dalyvavo pirmą kartą surengtuose tiesioginiuose merų rinkimuose ir sulaukė ypatingai didelės Šilutės rajono žmonių paramos, kuri jam lėmė trečiąją vietą.

Kodėl palieka socialdemokratus bei apie susiklosčiusią situaciją, A. S. Nausėda kol kas nekomentuoja. „Partija – nereiškia blogai ar gerai. Svarbu, kokie žmonės joje. Viskas priklauso nuo jų. Socialdemokratų gretose taip pat yra visokių žmonių. Čia yra ir daug gerų, ir garbingų žmonių, kuriems svarbios socialdemokratų idėjos“, - įsitikinęs politikas. Jis neslepia ambicijų tapti Seimo nariu vienmandatėje Šilutės rinkimų apygardoje. Viskas turėtų būti aišku rugpjūčio pirmosios savaitės antroje pusėje.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės skyriaus pirmininkas Virgilijus Pozingis neslėpė – A. S. Nausėda jau pateikė prašymą tapti jo vadovaujamo skyriaus nariu. Galutinį sprendimą - bus priimtas ar ne, priims skyriaus valdyba.


Straipsnio komentarai

as taip pat2016-08-04
Kaip tik laikas savo patirtį panaudoti geriems darbams. Šaunuolis A.Nausėda. Tikrai už jus balsuosiu. Tą padarys ir mano šeima. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
as2016-08-04
Laikas dziaugtis pensijiniu amziumi o ne i seima eiti..... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
uz nauseda2016-08-04
100% laimes Nauseda, nors vienas doras zmogus uz ka galima balsuot, ir eiti balsuoti.palaikom. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?