Rusniškis Valdas Lacko sukūrė naują dainą su žinomu užsienio kompozitoriumi

2016-08-16, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Dainininko Valdo Lacko galvoje visada daugybė minčių ir užmojų.
Dainininko Valdo Lacko galvoje visada daugybė minčių ir užmojų.
Dar pavasarį Rusnės salos gyventojas Valdas Lacko visus džiugino savo puikiu pasirodymu Eurovizijos atrankoje. Jis ir toliau staigmenas teikia savo gerbėjams. Šį kartą įrašė naują dainą, kurią sukūrė drauge su žymiu Švedijos muzikos ir tekstų autoriumi, daugelio hitų kūrėju Lars E. Carlsson.

Ko tikėjosi, tai ir gavo

Pažintis su Švedijos kompozitoriumi tapo dar vienu tam tikru V. Lacko gyvenimo iššūkiu. „Lars‘as tiesiog pats mane susirado internetinėje erdvėje, vos tik pasirodžius pirmoje Eurovizijos LRT konkurso laidoje. Be galo apsidžiaugiau, kai gavau jo laišką su sveikinimu ir pasiūlymu įrašyti jo sukurtą dainą. Jis pats prasitarė, kad aš pasirodžiau įdomus, todėl nusprendė man parašyti elektroninį laišką“, - sakė atlikėjas. 

Daina „Vasaros kalba“ nebuvo sukurta specialiai rusniškiui, bet iki šiol jos niekas neatliko. Lars‘as su savo draugu Owe Hedlund buvo tik paruošęs dainos demo variantą, įdainuotą anglų kalba. Pasak pašnekovo, tik išgirdus pirminę šios dainos versiją, ji pasirodė patraukli. „Tuomet paskambinau savo bičiuliui, taip pat rusniškiui, tekstų autoriui Vitalijui Deniušui, kuris yra parašęs eurovizinei dainai lietuvišką tekstą. Todėl ilgai netrukus gimė ir kitas naujas tekstas, kuris iš karto „lipo“ prie dainos, - kalbėjo V.Lacko. – „Puikus darbas! Man labai patinka ši lietuviška dainos versija“, - rašė Lars‘as, atsakydamas į mano laišką, kuriame jis pirmą kartą išgirdo naująją savo dainos versiją, įdainuota mano balsu. Jis liko patenkintas atlikimu, dėl ko aš labai jaudinausi ir pergyvenau. Nesinorėjo nuvilti švedų kompozitoriaus".

Ieškant gražiausių dainos skambesių, talkino puikūs šios srities profesionalai. Tai - šiauliškiai kompozitorius Paulius Jasiūnas, nuostabi vokalistė Agnė Michalenkovaitė, kuri įdainavo pritariančiuosius balsus. Energijos dainai pridėjo gitaristas Eligijus Žilinskas. 

Ko Valdas tikėjosi, tai ir gavo – naujai įrašyta daina puikiai skamba. „Jeigu ją dainuoja ir mėgsta mano penkerių metų dukrelė, manau, jog tai reiškia, kad daina pavyko. Aš visada sakau, kad geriausi ir taikliausi kritikai bei vertintojai yra vaikai. Tikiuosi, ir plačioje klausytojų auditorijoje ji suras savo vietą ir bus priimta“, - dalijosi mintimis V. Lacko.

Staigmenų klausytojai dar sulauks

Dainininko galvoje visada daugybė minčių ir sumanymų. Klausėme, kokių dar staigmenų ketina pateikti savo klausytojams? „Jeigu dabar prasitarsiu apie staigmeną, tai ji jau nebebus staigmena“, - atsakė jis. Vyras užtikrino, kad jų tikrai dar bus, ir ne viena. „Kiekviena diena mums duota, kaip staigmena. Tik kuri iš jų mus labiau nustebins? Belieka laukti“, - tikino atlikėjas.

V. Lacko daug dainų atlieka drauge su savo žmona Vainora. Visai neseniai jie įrašė dainą „Įsimylėjom kartą“. Žodžius parašė žinoma Lietuvoje dainininkė, atlikėja, rašytoja Rūta Lukoševičiūtė. „Mums su Vainora teko didelis džiaugsmas apdainuoti pačios Rūtos tikrą meilės istoriją, kuri skamba radijo eteryje nuo pavasario“, - atviravo rusnišks. 

Muzika jam - hobis, aistra ir tuo pačiu darbas. „Viską kartu sudėjus gimsta tai, dėl ko ir iš ko aš gyvenu. Ji man - tai tam tikra laisvė pasirenkant kryptį, kuria aš turiu judėti siekdamas savo tikslų, įgyvendinant kūrybines ambicijas“, - atviravo V. Lacko. Didžiausias jauno vyro džiaugsmas, kai darbas ir pasiekti rezultatai suteikia begalinę dvasinę laimę ir motyvaciją eiti pirmyn.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

ssaunuolissss2016-08-28
su vitaliku nu labai geru dainu sukursite,temu yra,pvzd rusnes kanalai, pylimai ar juodckiu paminklas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
musu pajiurio pasididžiavimas 2016-08-16
šaunuoli VALDELI didelio pasisekimo ir sekmės karjieroje Komentaras patinka Komentaras nepatinka