Pirmadienio horoskopas – gruodžio 1 d.

2014-11-30, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Sniegas
„Fotolia“ nuotr. / Sniegas

Nors pirmoji gruodžio savaitė šiluma nedžiugins, galbūt jus sušildys vis artėjančių švenčių dvasia ar geros dienos prognozės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitę pradėsite aktyvūs, savimi pasitikintys ir neieškantys žodžio kišenėje kaskart, kai reikės apginti savo nuomonę. Be to, norėdami įvykdyti ilgalaikius sumanymus profesiniuose frontuose, turėsite bendradarbiauti, nevengti dalintis tuo, ką turite brangiausio, o galingą energijos tėkmę nukreipti taip, kad ji kurtų tvirtą jūsų karjeros pamatą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ne visi šiandien supras jūsų motyvus ir jūs nesistengsite paaiškinti. Priešingai, rinksitės mįslių kalbą, kad jūsų žodžius suprastų tik tie, kurie juos išgirsti nusipelnė. Tinkamai užsislaptinę, nepraleiskite pro akis galimybės atlikti didelius darbus, susijusius su užsieniu, studijomis, leidyba. Čia neišvengiamai reikės paklusti partnerių sugalvotoms taisyklėms.

DvyniaiDvyniai

(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Užmegzti tinkamus ryšius, kurie svarbūs jums darbo kolektyve ar klube, šiandien bus ir svarbu, ir paprasta. Viskas pavyks, jei kalbėsite tiems ir su tais, kurie jus girdi ir nori girdėti. Energijos bendriems projektams nestokojantys ir darbų trūkumu nesiskundžiantys turi prisiminti, kad daug atlikti įmanoma tuomet, kai darbe nustatomos ribos, kurių nevalia peržengti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Darbas ir dar kartelį darbas. Ir nieko, išskyrus darbą. Ar tokia dienos perspektyva jums suteikia sparnus, ar, priešingai, juos pakerpa? Pasikalbėkite apie viską, kas jums svarbu su savo kolegomis. Jie nevengs su jumis pasidalinti savo našta, bet ir jūsiškę, tą, kuri jums per sunki - priglaus. O tada gal liks kelios minutės, kurių metu su antrąja puse aptarsite vaikų auklėjimo strategiją.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien turite viską, apie ką galima svajoti, kad net svajoti nereikia. Tiesiog griebkite tą medžiagą, kuri jums prieš akis ir, naudodami kūrybiškumą, kuris veržiasi iš jūsų, lipdykite tai, ko trokštate. O jau tada aplink jus pasklis optimizmo kerai. Be to, dar netoliese slankioja galimybė atlikti aibę darbų namuose, kurie paverstų juos jei ne rūmais, tai bent tvirtove.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Galbūt kai kas iš jūsų pagalvos, kad jums duotos pačios netinkamiausios kortos tam, kad tuoj pat iškristumėte iš šios dienos žaidimo, užleisdami vietą kitiems. Tačiau, kas jums sakė, kad sutvarkyti privačius reikalus, susijusius su bendru turtu ar intymiais reikalais, yra nesvarbu? O jei dar jums užtektų ryžto aptarti su atžalomis jums visiems opią problemą!

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje šeimoje išsprendę painų finansinį galvosūkį, pasijusite taip, lyg nuo namų ir santykių su šeimos nariais nusirito didžiulė našta. Be to, šiandien daug žmonių, kurie nori kažkokiu būdu su jumis užmegzti kontaktą. Argi ignoruosite tobulas sąlygas pokalbiams ir aibei galimybių susipažinti su tais, kurie paįvairintų jūsų visuomeninį gyvenimą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei nieko nelaukdami įniksite į darbus, nestokodami kuklumo ir optimizmo, kai už tuos darbus reikės paprašyti trokštamos sumos, diena nepraeis veltui. Ne gana to, turite ypatingą progą padaryti kažką svarbaus dėl savo artimos aplinkos ar žmogaus, su kuriuo jus sieja artimi giminiški ryšiai. Jūsų savitvarda ir žinojimas, kas turi būti padaryta ir kaip pasakyta, šioje situacijoje nepakeičiama.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Niekas nepaneigs, kad šiandien kalbate daug, bet ir šypsotės ne mažiau. O kai aplink save skleidžiate teigiamas sroves, visi žino, kad jums lygių nėra. Tada ir vaikai laiko jus pavyzdžiu, ir darbe jums kuriamos tobulos sąlygos save išreikšti. Ko gi daugiau reikia? Ogi naudojant neakivaizdžias priemones, kurios prieinamos ne kiekvienam mirtingajam, sutvarkyti vieną svarbų finansinį reikalą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei jums draugai neseniai pasiūlė kažkokį svarbų planą, o jūs vis dar nesiryžtate prie jų prisijungti – šiandien griebkite jautį už ragų. Na ir kas, kad su jums pasiūlytų taisyklių sąrašas ilgesnis nei įmanoma įsivaizduoti, o prieš akis marios darbo. Kokį impulsą jūs duosite šiam projektui ir kokius pamatus pastatysite – tokie ir bus jo rezultatai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei dienos nepraleisite lindėdami socialiniame tinkle, skaitydami neva svarbią informaciją ir ja dalindamiesi – diena gali būti tikrai produktyvi. Visų pirma, tai jūs galite pakelti kolektyvo dvasią savo optimizmu ar paprasčiausiais anekdotais. Antra, ne visiems matant, t. y. mažiau kalbėdami, o daugiau darydami, darbe galite atlikti kažką itin reikšmingo.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų pastangų, susijusių su karjera, vadovybė pro akis nepraleis. O čia ir pilnėjanti piniginė, ir galimybė papuošti pasaulį savo talentais. Kai iš laimės svaigsta galva, svarbu nesustoti pusiaukelėje. O kai jūsų ir kolegų rankos prisilies prie projekto, susijusio su užsieniu ar aukštuoju mokslu, kiekvienas gerai apgalvotas judesys link tikslo, pavers jūsų grupės veiklos rezultatus auksu.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?