Policija įspėja: veikia dviračių vagys

2016-08-18, Tauragės AVPK informacija

Dar visai neseniai pareigūnai kreipėsi į gyventojus, ragindami juos labiau saugoti savo turtą. Regis, patarimų nepaisantys gyventojai ir toliau vagims leidžia mėgautis lengvu laimikiu.

Pastarosiomis savaitėmis į policiją kreipėsi ne vienas gyventojas, pranešdamas, kad buvo pavogtas jo dviratis. Štai trys gyventojai nuo apsukrių vagių nukentėjo palikę savo dviračius lauke. Pareigūnai primena, kad asmenys neturėtų palikti dviračių be priežiūros, o norint kur nueiti, svarbu jį prirakinti ir palikti matomoje vietoje. Nuo dviračių vagių nukentėjo ir daugiau gyventojų. Praėjusią savaitę gautas ne vienas pareiškimas dėl iš namo rūsio pavogto dviračio. Štai 2 Tauragėje gyvenantys asmenys rugpjūčio 9 d. pastebėjo, kad iš to pačio namo rūsio buvo pavogti jų dviračiai, vos po kelių dienų kitas vyriškis neteko dar 2 dviračių. Po to sekė ir dar vienas pareiškimas. Vakar į policijos komisariatą ir vėl kreipėsi nuo vagių nukentėjusi tauragiškė.
Šie pavyzdžiai tik parodo, kad gyventojai neatsakingai žiūri į savo turto apsaugą. Policija dar kartą pabrėžia, kad geriausia apsauga nuo ilgapirščių – užrakinti pagrindines bendro naudojimo rūsio duris. Negalėdamas lengvai pateikti į namo rūsio vidų ir ten nevaržomai vykdyti nusikalstamas veikas, vagis negaiš laiko prie laukinių durų, kur jį gali pastebėti namo gyventojai.
Pareigūnai tikisi, kad šį kartą žmonės į šiuos įspėjimus nežiūrės pro pirštus ir pradės atidžiau saugoti savo turtą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?