Pasieniečių mokykloje prasideda pretendentų atranka

2016-08-18, Pasieniečių mokyklos inf.

Pasieniečių mokykloje šią savaitę vyksta pretendentų joje mokytis ir tapti VSAT pareigūnais atranka. Šiemet iš viso 288 jaunuoliai kreipėsi į tarnybos rinktines ir panoro tapti profesionaliais sienos saugotojais.

Pagal asmenines, dalykines savybes bei sveikatos būklę tinkančiais tarnauti pasienyje pripažinti 122 kandidatai.

Į 32-ąją kursantų laidą planuojama priimti 80 būsimųjų pasieniečių. Daugiausiai pretendentų į šią atranką atsiuntė Varėnos rinktinė - 41. Iš Vilniaus rinktinės siųsti 26, Ignalinos rinktinės – 25, Pagėgių rinktinės – 20, Pakrančių apsaugos rinktinės – 10 kandidatų.

Būsimųjų pareigūnų priėmimas vyks keliais etapais.

Antradienį ir trečiadienį  pretendentai laikys bendrojo fizinio pasirengimo patikrinimą. Jaunuoliams, neišlaikiusiems fizinio pasirengimo įskaitos, antrame ir trečiame atrankos etapuose dalyvauti neleidžiama.

Ketvirtadienį vyks pretendentų bendrųjų žinių testas. Testą visi kartu jaunuoliai spręs raštu, kurį sudarys 40 klausimų. Teste pateiktiems klausimams bus skirta atsakyti 40 minučių. Pretendentų atsakymai į testo klausimus taip pat bus vertinami balais.

Penktadienį pareigūnų komisija skaičiuos ir nustatys pretendentų konkursinius balus. Pirmadienį (rugpjūčio 22 d.) interneto svetainėse www.pasienis.lt ir www.pasienietis.lt bus paskelbti atrankos rezultatai. 

Kita pretendentų atranka mokytis Pasieniečių mokykloje bus organizuojama 2017 metais.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?