Pagėgiškiai turės ką rinkti į Seimą

2016-08-21, Stasys BIELSKIS
delfi.lt nuotrauka
delfi.lt nuotrauka

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) paskelbė jau keturis kandidatus, registruotus savarankiškais dalyviais Jurbarko-Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 62. Kandidatais į Seimo narius yra užregistruoti trys jurbarkiečiai ir vienas vilnietis. Tai - Saulius Lapėnas (Darbo partija), Ričardas Juška (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis), Daivaras Rybakovas (Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai) ir Bronius Pauža (Lietuvos socialdemokratų partija).

Savarankiškų rinkimų kampanijos dalyvių dar nepaskelbė partija Tvarka ir teisingumas. O kodėl Jurbarko-Pagėgių rinkimų apygardoje nėra nė vieno kandidato „tvarkiečio“? VRK pirmininko pavaduotoja Laura Matjošaitytė „Šilokarčemai“ paaiškino, kad galutinis savarankiškų dalyvių sąrašas pagal įstatymą turi būti paskelbtas likus ne mažiau kaip 30 dienų iki rinkimų, t. y. rugsėjo 9-osios.

Telefonu „Šilokarčemos“ kalbintas partijos Tvarka ir teisingumas atstovas, Pagėgių savivaldybės tarybos narys Kęstutis Komskis sakė, kad yra pateikęs dokumentus registruotis savarankišku dalyviu Jurbarko-Pagėgių rinkimų apygardoje. Bet jokio raštiško patvirtinimo, ar yra įregistruotas kandidatu, iki šiol nebuvo gavęs, todėl vakar važiavo į VRK aiškintis šios situacijos.

Susisiekus su K. Komskiu 14 valandą jis teigė, kad visi dokumentai, paduoti VRK, yra tinkami, jam pažadėta, jog artimiausiu metu bus užregistruotas partijos Tvarka ir teisingumas savarankišku dalyviu rinkimuose.  


Straipsnio komentarai

o kaip mes turim iš ko rinktis 2016-08-21
kaip putinas su medvėdiavu pakaitom kiek komskis ir komskis Komentaras patinka Komentaras nepatinka
JO 2016-08-21
NX JIE REIKALINGI. :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?