Kodėl mero automobilis nevažiuoja ant savo ratų?

2016-08-22, Stasys BIELSKIS
Tokiu automobiliu važinėjantis Pagėgių savivaldybės meras V. Komskis sako esantis „biednas karalius“...
Tokiu automobiliu važinėjantis Pagėgių savivaldybės meras V. Komskis sako esantis „biednas karalius“...

„Šilokarčemos“ fotoobjektyvui pavyko įamžinti Pagėgių savivaldybės mero Virginijaus Komskio prabangų ir dar nelabai seną tarnybinį automobilį „VW Passat“, kažkodėl jau nebevažiuojantį ant savo ratų ir vežamą techninės pagalbos tralu... Apie tai ir kalbėjomės su meru V. Komskiu.

- Gerb. mere, tai kas gi nutiko Jūsų automobiliui?

- Važiavo vienas vairuotojas, kai įvyko gamyklinis gedimas – trūko traukė, nors neseniai Tauragėje buvo pakeistos mašinos detalės. Gerai, kad be manęs, ir ne į griovį, ne į medį – viskas baigėsi laimingai. Ne pirmą kartą šitai mašinai kelyje kas nors nutinka - noriu pasiekti kažkokį tikslą ir ne visada pavyksta tai padaryti.

- Kiek tam „Passatui“ metų?

- Netrukus bus aštuoneri. Anksčiau Remigijus Špečkauskas, būdamas vicemeru, važinėjo šia mašina. Tuomet aš važinėjau „Audi A6“, bet ją grąžinome tiems, iš ko buvome išsinuomoję, ir aš persėdau į „Passatą“. Jai penkerius-šešerius metus ja važinėju.

- Ar Jums neatrodo, kad tokiam žinomam Lietuvoje merui netinka tokia prasta mašina? Ar geresnę negalite įsigyti?

- Savivaldybės taryba jau pernai buvo davusi leidimą ir administracija, kaip visada, ieško galimybių. Bet šiuo metu nėra lengva su pinigėliais, turime skolų ir pan. Gal kada nors ir nupirks naują... Mane tenkina šis automobilis, bet kai pradeda gesti, nebėra gerai. Esu Europos Sąjungos regionų komiteto narys, todėl dažnai tenka skraidyti į Briuselį. Todėl į Vilnių išvažiuoju puse valandos anksčiau, kad ir atsitikus bėdai, suspėčiau laiku pasiekti oro uostą. Juk skrydžių bilietai į Briuselį yra gana brangūs, ir kartais toks taupymas gali nemažai kainuoti.

- Tai reikėtų mąstyti apie kitą mašiną?

- Šiame Savivaldybės biudžete nėra pinigų, gal atsiras kitais metais. Šiemet išsinuomojome autobusiuką. Buvo Tarybos leidimas dviem automobiliams įsigyti, o mero mašinai ėmė ir pritrūko pinigų.

- Kokiais automobiliais važinėja kiti Savivaldybės vadovai?

- Vicemeras Sigitas Stonys naudojasi maždaug metų senumo „Škoda“, administracijos direktorė Dainora Butvydienė – irgi panašaus amžiaus tokios pat markės automobiliu. Pernai, kai reikėjo seniūnijoms perduoti visureigius, jiedu būtų likę be automobilių, todėl teko įsigyti naujus. Būtų galima pasidomėti, kokiais automobiliais važinėja kaimyninių Šilutės ir Tauragės savivaldybių merai. Panašu, kad Pagėgių „karalius“ yra truputį „biednas“...


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?