Išgėrusio traktorininko išmonė baigėsi nelaime kelyje

2016-08-22, lrytas.lt
R.Žalgevičiaus nuotr., lrytas.lt
R.Žalgevičiaus nuotr., lrytas.lt

Šeštadienio popietę Šilutės rajone, kelyje Žemaitkiemis – Sakūčiai – Kintai, netoli Alkos kaimo, įvyko avarija, vos per plauką nevirtusi tragedija.

 Iširus medžiaginiam traktoriaus priekabos užraktui ant kelio iškrito vienas šieno ritinys ir kliudė priešpriešais važiavusį „Peugeot 406“. Laimei, Tauragiškių kompanija važiavo lėtai ir kelis šimtus kilogramų sveriantis šieno ritinys pataikė į automobilio šoną, o ne nukrito ant priekinio stiklo ar stogo.

Atvykus pareigūnams paaiškėjo, kad traktoristas vairavo neblaivus – jis įpūtė 0,6 promilės. Taip pat pareigūnai aiškinsis ar traktoriaus priekaba nebuvo perkrauta ir kaip nutiko, kad traktorininkas tokį didžiulį krovinį vežė menkai pritvirtinęs.

Vežant sunkų krovinį, jį labai svarbu tvirtai pritvirtinti, nes išlėkę daiktai gali sukelti tragediją. 2006-aisiais panašiomis aplinkybėmis Vilkyškių kaime žuvo moteris. Tuomet vilkiką “Scania“ vairavęs lenkas posūkyje pametė maišą presuotų durpių, kuris užkrito ant priešpriešinio eismo juosta važiavusio automobilio „Seat Toledo“. Per avariją žuvo mašiną vairavusi 28 metų moteris, o kartu važiavęs jos 10 metų sūnus buvo sužeistas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?