Laučių kaimo bendruomenėje netrūko padėkos žodžių

2016-09-02, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius S. Šeputis įteikė apdovanojimą bendruomeniškiausiai šeimai  - Danai ir Romanui Sidaravičiams.
Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius S. Šeputis įteikė apdovanojimą bendruomeniškiausiai šeimai - Danai ir Romanui Sidaravičiams.

Savaitgalį į antrąją savo kaimo šventę visus kvietė Laučių bendruomenė. Joje didelis dėmesys skirtas tiems, kurie puoselėja gimtąjį kaimą.

Nuskambėjus pirmiems muzikos akordams, pasirodė tautiniais drabužiais pasipuošęs Juknaičių pagyvenusių žmonių kolektyvas. Šokio sūkurys skelbė šventės pradžią. Savo kūrybos eiles apie Laučius skaitė katytiškė Diana Mickienė.

Netrukus sveikinimo žodį tarė bendruomenės pirmininkė Sonata Dauskartė. „Kaip Roma ar Maskva nepasistatė per vieną dieną, taip ir aš, kaimynai, kolegos, draugai, be jūsų rankų, tik savosiomis, per vos daugiau nei metus nebūčiau nuveikusi tiek, kiek padarėme visi kartu. Ačiū Jums už paaukotą savo laiką, už idėjas, už norą padėti ir prisidėti - juk tik vieninga bendruomenė gali pasiekti vieningų tikslų“, - kalbėjo pirmininkė.

Susirinkusiuosius sveikino Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus, Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotojas, renginio globėjas Kęstas Komskis, Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis bei administracijos direktorius Sigitas Šeputis.

Išrinktos ir apdovanotos gražiausiai tvarkomos sodybos. Tai Jolantos ir Irenijaus Majauskų, Virginijos ir Kęstučio Stancikų bei Linos ir Nerimanto Stasyčių sodybos. Jiems įteiktos atminimo lentos „Gražiausiai tvarkoma sodyba“.

Išrinkta ir bendruomeniškiausia Danos ir Romano Sidaravičių šeima, kuri visuomet mielai ir aktyviai su savo atžalomis dalyvauja bendruomenės gyvenime.

Skirtas didelis dėmesys, gražiausi žodžiai jaunimui, niekuomet neatsisakančiam padėti, mielai tvarkančiam aplinką. Ačiū ištartas ir visiems kitiems, kurie puoselėja Laučius, siekia, kad čia gyventi būtų gera ir gražu.

Po oficialios dalies savo dainas dovanojo Sonata Dargytė, o gerai visiems žinomas atlikėjas Egidijus Sipavičius visus tiesiog įkaitino. Todėl daugelis drauge šoko ir dainavo.

Renginį vainikavo laužo šviesos ir fejerverkai.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

svečias2016-09-13
Šauni kaimo bendruomenė su vadovybe priešakyje. Linkime Jums stiprybės , ryžto , optimizmo ir aišku , dievo palaimos Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?