Geriausios Šilutės įmonės

2014-09-09, Saulius SODONIS Valstybinė mokesčių inspekcija paskelbė 2014 metų pirmojo pusmečio ekonominius rodiklius. Juose be kita ko įvardintas ir daugiausiai mokesčių į Lietuvos biudžetą sumokančių įmonių 500-tukas. 317 vietoje – AB „Šilutės baldai“. Be jos yra ir daugiau mūsų krašto įmonių, solidžiomis sumomis papildančių valstybės iždą.
 
Minėtoje ataskaitoje nurodoma, kad AB „Šilutės baldai“ per pirmąjį metų pusmetį sumokėjo 3 milijonus 578 tūkstančius litų.

Solidų įnašą įnešė ir Valstybė įmonė „Šilutės miškų urėdija“. Savo kategorijoje „Žemės ūkis, miškininkystė ir žuvininkystė“ šilutiškiai miškininkai buvo trylikti. Jie per pirmą šių metų pusmetį sumokėjo 2 milijonus 25 tūkstančius litų mokesčių.

Nors iki milijono sumokėtų mokesčių dar šiek tiek ir pritrūko, tačiau tarp „prizininkų“ taip pat minima ir UAB „Šilutės vandenys“. Juridinių asmenų kategorijoje, kurią Mokesčių inspekcija įvardija kaip „Kiti“, šilutiškiai į valstybės biudžetą sumokėję 867 tūkstančius litų yra 50.

Šios mokesčių sumos, kurios pateko į aukščiausiųjų kategoriją, liudija apie gerus šių įmonių darbo rezultatus. Gaila, tačiau jei lyginsime su praėjusių metų sumokėtų mokesčių rodikliais – Šilutės rajono įmonių šiais metais šiame sąraše sumažėjo.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar manote, jog teisingai pasirinkote nepriklausomą elektros tiekėją?