Išžagintos J. Šikšniūtės mirties priežastis – sušalimas

2014-12-03, Stasys BIELSKIS

Lapkričio 26 d., trečiadienį, ekspertai patvirtino spėjimus, nuo ko mirė studentė Justina Šikšniūtė. Jos mirties priežastis – sušalimas. Tai pirminė teismo medicinos ekspertų išvada, kurią žiniasklaidai patvirtino Klaipėdos apygardos vyriausiasis prokuroras Simonas Minkevičius. Pasak prokuroro, oficiali išvada dėl šios merginos mirties bus paskelbta maždaug gruodžio viduryje.

„Šilokarčemoje“ jau rašėme, jog, pareigūnų manymu, dvidešimtmetė J. Šikšniūtė tikriausiai nebuvo nužudyta iš karto, o bejėgės būklės palikta numirti už kilometro nuo tariamo žudiko V. Jankausko motinos namų, šalia kapinių.

Primename, kad lapkričio 16-osios vakarą J. Šikšniūtė pakeleivingu V. Jankausko automobiliu „Huyndai“ iš Saugų kaimo turėjo būti nuvežta į Klaipėdą, tačiau universiteto bendrabutyje taip ir nepasirodė – dingo be žinios.

Pirmiausia jos ieškota Minijos upėje, kadangi žudikas tyrėjams teigė studentę įmetęs į upę Sakūčiuose, prie senojo geležinio tilto. Bet merginos palaikai buvo rasti trečią dieną Macikų kaime.

Išžaginta auka rasta visiškai nuoga. To sekmadienio vakarą ir naktį temperatūra pamario krašte buvo žema.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar skiepysitės vakcina nuo COVID-19?