Šilutės krepšininkai neaplenkė ir Žuvienės virimo čempionato

2016-09-10, Šilutės krepšinio klubo informacija
Šilutės vyrų krepšinio komanda su sporto mokyklos treneriais žuvienės čempionate
Šilutės vyrų krepšinio komanda su sporto mokyklos treneriais žuvienės čempionate

Šilutės vyrų krepšinio komanda ir toliau tęsia pasirengimą artėjančiam sezonui. Praėjusią savaitę Alytuje jie sužaidė draugiškas rungtynes su Alytaus „Dzūkija“, kuri rungtyniauja Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Rugtynes rezultatu 104:74 laimėjo alytiškiai.

„Šilutės“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Modestas Žaunieriūnas, kuris pelnė 20 taškų, 18 taškų ir 5 atkovotus kamuolius pridėjo Simas Raupys, 13 taškų pelnė Augustas Šuliauskas, 7 taškus - Aurelijus Pūkelis, po 5 taškus - Justas Nausėdas (11 atkovotų kamuolių) ir Tomas Zdanavičius, po 2 - Adomas Vitkauskas ir Darius Kibildis, po 1 tašką įmetė Erikas Mikužis ir Gvidas Galinauskas. Varžovų komandoje rezultatyviausiai žaidė Gavin Jimmy, kuris pelnė 20 taškų.

Štai ką apie rungtynes ir apie tai, kaip „Šilutės“ vyrų krepšinio komandai sekasi ruoštis artėjančiam krepšinio sezonui, kalbėjo treneris Laimonas Eglinskas: „Džiaugiamės, kad pavyko surinkti jauną ir, manau, perspektyvią komandą. Nors žaidėjai yra jauni, tačiau kai kurie jau turi žaidimo patirties įvairiose lygose, dalis jų dalyvavo Europos ir Pasaulio jaunimo čempionatuose, o kai kurie jau turėjo progą rungtyniauti ir stipriausioje Lietuvos lygoje (LKL). Iš praėjusio sezono komandoje liko Darius Kibildis, Modestas Žaunieriūnas, Aurelijus Pūkelis, Gvidas Galinauskas. Su komanda sportuoja ir keletas Šilutės sporto mokyklos jaunųjų krepšininkų, tai Erikas Mikužis, Mantas Balčiauskas ir Adomas Vitkauskas. Džiaugiamės, kad pavyko į komandą pasikviesti Justą Nausėdą, kuris taip pat yra mūsų kraštietis ir jau ragavęs tiek LKL, tiek NKL krepšinio duonos. Taip pat prie komandos prisijungė Simas Raupys, Tomas Zdanavičius ir Augustas Šuliauskas - visi jie turėjo progos apsivilkti Lietuvos jaunimo rinktinių marškinėlius, tad iš jų mes tikimės nemažai. Vis dar ieškome kelių žaidėjų, kurie turėtų daugiau patirties ir į mūsų jaunatvišką komandą įneštų solidumo.

Šilutiškių komandoje yra jauni krepšininkai, todėl džiaugiamės galimybe rungtyniauti su stipriomis, patyrusiomis komandomis. Vykome į Italiją, kur rungtyniavome su Amerikos universitetų komandomis, praėjusią savaitę žaidėme su Alytaus „Dzūkija“. Visos minėtos rungtynės davė didžiulės naudos jauniesiems žaidėjams. Taip pat ir mes, treneriai, matome, kur dar turime padirbėti, kuriuos žaidimo komponentus reikia patobulinti, kur dar labiau pasitempti.

Džiaugiuosi turėdamas galimybę darbuotis savo gimtojo miesto komandoje, kurioje dirbo ir žaidė treneriai Stepas Kairys, Robertas Kuncaitis, Kęstutis Kemzūra, Mantas Šernius. Jie visi man yra autoritetai, kai kurie iš jų buvo ir mano mokytojai. Studijuodamas Lietuvos sporto universitete ir tuo pačiu ten dirbdamas, turėjau puikų mokytoją, Lietuvai nusipelniusį krepšinio trenerį, Lietuvos sporto universiteto dėstytoją Edą Nickų. Jis buvo ne tik krepšinio mokytojas, bet ir puikus psichologas, vadybininkas, organizatorius. Visas įgytas žinias stengiuosi pritaikyti dirbant su „Šilutės“ krepšininkais, sudaryti jiems galimybę išvykti į turnyrus. Jau pabuvojome Italijoje, o šią savaitę išvykstame į Kiniją, kur planuojame žaisti dar penkerias rungtynes su komandomis, rungtyniaujančiomis Kinijos ir Rusijos aukščiausiose lygose bei su komanda, kuri bus sudaryta iš Amerikoje rungtyniaujančių krepšininkų. Tokiuose turnyruose, tiek žaidėjai, tiek ir mes patys, krepšinio specialistai, įgyjame labai didelės tarptautinės patirties, tad ir reprezentuojame savo miestą bei Lietuvos krepšinį.

Pastaruoju metu daugelis klausia, kas bus vyriausiasis „Šilutės“ krepšinio komandos treneris. To dar pasakyti ir aš negaliu, bet tikiuosi, kad tai bus žinomas ne tik Lietuvoje patyręs krepšinio mokytojas, mūsų krašto žmogus.“

Šilutės krepšininkai laisvalaikiu lankosi ir šilutiškių šventėse. Ne išimtis buvo ir praėjusį savaitgalį įvykęs Žuvienės virimo čempionatas. Sportininkai pabuvojo šventėje, ragavo ką tik išvirtos žuvienės bei įsiamžino su Šilutės sporto mokyklos, kuri spalio 7-ąją, 18 val., Šilutės kultūros ir pramogų centre minės mokyklos 60-metį, treneriais.


Foto galerija

Iš kairės Justas Nausėdas, Erikas Mikužis, Adomas Vitkauskas, treneris Laimonas EglinskasEriko Mikužio debiutas Šilutės vyrų krepšinio komandoje rungtynėse prieš Alytaus Dzūkija (LKL komanda)

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?