Kai girtam vairuotojui kelio vingiai tiesūs, keleiviai reanimacijoje

2014-12-03, Stasys BIELSKIS
Girtam vairuotojui nesuvaldžius mikroautobusu, keturi keleiviai atsidūrė Šilutės ligoninėje .
Girtam vairuotojui nesuvaldžius mikroautobusu, keturi keleiviai atsidūrė Šilutės ligoninėje .

Lapkričio 29 d., šeštadienį, keturi žmonės, du vyrai ir dvi moterys, atsidūrė ligoninėje, kai nuo kelio nuvažiavo ir keletą kartų vertėsi mikroautobusas „Ford Transit“.

Vairuotojas mašinos nesuvaldė kelio atkarpoje tarp Saugų ir Vilkyčių, Mantvydų kaimo sankryžoje.

Į apie 13 valandą įvykusios avarijos vietą atskubėjo ne tik policijos pareigūnai, bet ir visos specialiosios tarnybos. Paaiškėjo, kad mikroautobusu važiavo penki žmonės. Viena keleivė buvo įkalinta sudaužytoje mašinoje, tad ją išlaisvino tik ugniagesiai gelbėtojai, panaudoję specialią įrangą.

Sužeistieji buvo skubiai išvežti į ligoninę. Tarp jų – ir vairuotojas. Ligoninėje paaiškėjo, kad šis avariją padarė būdamas neblaivus. Tai 47-erių metų Pagėgių gyventojas, kuriam nustatytas 1,1 promilės girtumas. Minėtieji penki žmonės iš Šilutės važiavo į Klaipėdą. Kai kurie iš jų taip pat buvo įkaušę. Penktasis keleivis laimingo atsitiktinumo dėka traumų išvengė.

Pasak šio įvykio liudytojų, mikroautobuso vairuotojas kelio posūkyje nesuvaldė automobilio, išlėkė į priešpriešinę eismo juostą, nuskriejo į griovį ir kelis kartus vertėsi.

„Matėme, kaip mikroautobusas vartėsi ir skersai, ir išilgai“, - pasakojo vienas iš įvykio liudytojų.

Pareigūnai aiškinasi, kokiu greičiu slidžiame kelyje lėkė neblaivaus vairuotojo valdomas mikroautobusas. Policijoje dėl šio įvykio pradėtas tyrimas.

Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Darius Steponkus vakar „Šilokarčemai“ sakė, kad vienas vyriškis yra gydomas Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje – jis patyrė krūtinės ląstos traumą su pleuros pažeidimu. Kitas vyras gydomas Traumatologijos  skyriuje – jam nustatytas raktikaulio išnirimas, teks operuoti. Tame pačiame skyriuje paguldyta ir moteris, kuriai nustatytas stuburo slankstelio krūtininės dalies lūžimas. Antrajai moteriai nustatytas šlaunikaulio gumburo lūžimas, irgi bus reikalingas operacinis gydymas.

„Stengiamės neskubėti operuoti, nes dar gali išryškėti ir kitokių pažeidimų, mat keleiviai ir vairuotojas patyrė stiprius smūgius. Tokiu būdu išvengsime komplikacijų“, - teigė D. Steponkus.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?