Jau ryškėja „Bendruomenės sienos“ kontūrai

2016-09-17

Nors buvo skelbta, kad nuo rugsėjo 5-osio prasidės AB „Šilutės baldai“ inicijuoto „Bendruomenės sienos“ projekto įgyvendinimas, tačiau realių darbų lyg ir nesimato. Ir tik atidžiau įsižiūrėjus galima pastebėti, kad ant įmonės sienos pamažu ryškėja būsimos Šilutės istorijos kontūrai.   

Nesimato dėl to, kad pirmieji darbai vyksta naktimis. Tik tamsoje šviesos projektorių pagalba galima ant sienos perkelti Šilutės meno mokyklos moksleivių nupieštus darbus, kurie savo darbus baigė šių metų pavasarį. O dabar profesionalų dailininkų eilė.

Perpieštus moksleivių darbus netrukus reikės „spalvinti“. Tai bus jau dieninis darbas, kurį matys visi. Projekto iniciatoriai mano, kad galės prie šio darbo prisidėti ne tik baldininkai, bet ir miestiečiai.

Vis dėlto šiuos istorijos kontūrus pamažu ima pastebėti ir miestiečiai. Netoliese gyvenanti ponia Joana sakė, kad ne kartą yra važiavusi pro šią sieną dviračiu. Ir netikėtai atkreipusi dėmesį, kad kažkas lyg ir nupiešta, net sustojo pažiūrėti. Ji atidžiai peržiūrėjo jau esančius istorinių piešinių kontūrus ir pastebėjo, kad tai gražiau, nei anksčiau būdavo čia naktimis be jokios prasmės jaunimo primarginta. Šilutiškė taip pat džiaugėsi, kad čia bus pavaizduota miesto bei krašto istorija.

Išties nebedaug laiko liko laukti, kol ant Šilutės baldų įmonės sienos bus perkelti pagrindiniai krašto istoriniai momentai.

Šaltinis: silaineskrastas.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!