Šuo įkando policijos pareigūnui į koją

2016-09-16, „Šilokarčemos“ informacija

Policijos departamentas pranešė, kad rugsėjo 13-ąją, antradienį, apie 14 val. 40 min., Šilutėje, sodų bendrijoje „Aušra“, policijos pareigūnams atvykus į moters (gimusi 1957 m.) kiemą tikslinti vagystės aplinkybių, prie jų pribėgo trys palaidi šunys. Vienas šuo įkando Tauragės apskrities VPK Šilutės r. PK tyrėjui į koją.

Apie šį įvykį „Šilokarčemai“ telefonu pakomentavo Šilutės rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkas Audrius Lukošius. Jis pasakojo, kad rugsėjo 13 dieną pareigūnas važiavo atlikti tyrimą dėl vagystės „Norfos“ prekybos centre. Tirdamas šį įvykį nustatė įtariamąjį ir išvažiavo jo sulaikyti. Nuvykus prie gyvenamojo namo, kur gyveno įtariamasis, tyrėjas įėjo į kiemą. Jokių informacinių ženklų apie palaidus šunis nebuvo.

„Jei žmonės kieme laiko palaidus šunis, tai turi būti informaciniai ženklai apie tai. Kadangi ženklų nebuvo, tyrėjas įėjo į kiemą ir pasukus gyvenamojo namo link iš nugaros jį užpuolė trys šunys, iš kurių vienas įkando į koją“,- teigė A. Lukošius.

Šuo sukėlė pareigūnui fizinį skausmą. Jis kreipėsi į medikus, kad nekiltų grėsmė sveikatai, kadangi šunų šeimininkas nesugebėjo paaiškinti, ar šunys yra skiepyti, ar ne.

Po šio įvykio šeimininkui skirta piniginė bauda.


Straipsnio komentarai

qwerty2016-10-04
Komskiui irgi būtų įkandes, jeigu ne jo šautuvas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
joo2016-09-16
Jeigu buvo nekviesti svečiai tai ir įkando. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?