Trečiadienio horoskopas – gruodžio 3 d.

2014-12-03, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Mandarinai
Fotolia nuotr. / Mandarinai

Gerą rytą, mielieji. Sveikinamės su jumis ir domimės žvaigždžių paslaptimis...

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien ne be jūsų pačių išsiblaškymo ar ambicijų sutriks ar bus atidėtas vienas bendras su partneriais projektas. Praradę vieną siūlo galą, būtinai rasite kitą. Ypač, jei žemiškų tikslų sieksite remdamiesi tuo, ką paaiškinti nėra paprasta ir kas nėra regima akimis. Vakare nenusiminkite, jei kažkas jums nebus pakankamai dosnus. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nenorėdami pasirodyti balta varna ir be jokios rimtos priežasties nuspręsite pasilikti savo įžvalgas sau, kas visiškai nedžiugins jūsų partnerių. Numoję į tai, rinksitės veiklą, kuri yra apčiuopiama, matoma ir konkreti. Jai jus įkvėps draugai, kolegos ar bendražygiai. Vakare nebus lengva prisiartinti prie to, kuris mielas kūnui ir sielai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nedidelis sutrikimas dienos įvykių eigoje gali įvykti dėl to, kad jūs savo tikslus iškelsite aukščiau už kasdienius reikalavimus. Tačiau diena bus sklandi ir turininga, jei dalį jos skirsite realizuoti seniai regztiems kūrybiniams sumanymams. Tiesa, daugiau jų atsiras tada, kai išvengsite triukšmingos minios ir būtinybės daug bei aktyviai bendrauti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jūsų profesinės užgaidos gali trumpam susidurti su jūsų įsipareigojimais vaikams. Nežinodami, ką pasirinkti, galbūt rinksitės trumpą pauzę. O tuo tarpu leiskite savo žvilgsniui klajoti kuo plačiau, kad tinkamai įvykdytumėte savo misiją komandoje. Tiesa, kažkas iš kolegų mieliau užsiims savo reikalais, užuot padėjęs jums.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Tai, ką sužinosite iš  toli ar įvykiai, susiję su studijomis, pakeis jūsų planus namuose. Neilgai suksite galvą, ką apie tai galvoja jūsų šeima. Būsite labiau susitelkę į darbą ir karjeros aukštumas. Norėdami lipti kuo aukščiau, patikėkite tomis paslaptimis, kurias jums atskleidžia jūsų bendražygiai. O jei vakare ne visi džiaugsis jūsų prioritetais, nuspręsite lukterėti, kol abejonės išsisklaidys.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Finansiniai ar kiti bendri reikalai, kuriuos inicijuosite kartu su kitais žmonėmis, sutrukdys jums kažkur nuvykti ar su kažkuo pasikalbėti. Kai ko svarbaus atsisakę, neprarasite optimizmo ir tvirtumo, leidžiančio išlipti sausiems iš vandens bet kokioje situacijoje. Viskas bus dar paprasčiau, jei besąlygiškai tikite ir pasitikite tais, kurie šalia jūsų. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien rasite prie ko prisišlieti ir su kuo pasidalinti savo naštos dalimi. Nesiliausite jais tikėję, net jei kažką dėl bendrų interesų turėsite paaukoti. Priešingai, sugalvosite visą sąrašą tik jums suprantamų sprendimų variantų. Tačiau jūs žinote, kad dėl to darbo vietoje ar namuose atsiras daugiau spalvų. O jei kas nors jūsų negirdi, tai ne jūsų bėda.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Geriausi patarėjai ir pagalbininkai šiandien bus tie, kuriems puoselėjate pačius šilčiausius jausmus. Tarp jų ir jūsų vaikai. Leisdami jiems groti pirmuoju smuiku – susižersite daug šilumos. Tiesa, netikėtos permainos darbe jus truputėlį varžys, o vakare antrajai pusei įteikta dovana jo arba jos nedžiugins taip, kaip jūs tikėjotės.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nuo sunkių užduočių, kurias jau anksčiau privalėjote atlikti, šiandien jus išlaisvins kūrybiškas požiūris ar vaikų pasiūlymai. Vietoj jų atsiras gausybė smulkių, bet smagių darbelių, kurių neatlikti negalėsite. Jiems užteks ir kruopštumo, ir nuoseklumo, ir įkvėpimo. Kai viskas sekasi, kodėl vakare nuo jūsų lūpų traukiasi šypsena? 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Namiškiai pasistengs, kad jūs išvengtumėte nemalonių įsipareigojimų draugams. Gavę progą ramiai pabūti, kur jums gera, šilta ir malonu, nepraleisite progos su kažkuo pasikalbėti ar susitikti. Tačiau ir čia rinksitės tik tuos, kurie tiki jumis ir kuriais tikite jūs. Ir nieko tokio, jei vakare dalį savo jausmų, užuot atvirai juos išreiškę, turėsite nuslėpti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tai, ką žinote ar neseniai sužinojote, gali jums padėti apsispręsti dėl kažinkokio karjeros posūkio arba išlaisvinti darbe nuo tam tikrų profesinių įsipareigojimų. Popietę įsigiję kažką savo namams ar dėl jų šį tą padarę, nesuklysite. Ir net tada, kai jūsų draugai nesupras, kodėl jūs užuot vakarą leidę su jais, skubate namo, prioritetą teiksite namams.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien atliksite kur kas daugiau, vadovaudamiesi šūkiu: mažiau kalbų – daugiau darbų. Tačiau turėsite tiek sumanymų, kad apie juos nepapasakoti tiesiog negalėsite. Ir štai dėl to jums bus sunku sustabdyti save ir susitelkti į konkrečią veiklą. Apie tai, ko nepadarėte ar nepakankamai pasistengėte, jums vakarop primins kažkas iš vadovybės. 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?