Tarptautinis žmonių su negalia futbolo čempionatas

2016-09-23, Kęstutis Eizintas
Iš kairės stovi - asociacijos „Olimpikas
Iš kairės stovi - asociacijos „Olimpikas" prezidentas Laimonas Milinavičius, „Šiaulių banko" atstovė, Rolandas Pelenis, Vidas Laurinavičius,Virginijus Šarpnickis, Aivaras Matulevičius, trenerė Aušra Tarozienė, Vaidas Pukelis, „Šiaulių banko" atstovė, čempionato organizatorius Kęstutis Eizintas. Atsitupę iš kairės - Mantas Tarabilda, Artūras Mironovas ir komandos kapitonas Arvydas Butkus.

Rugsėjo 14 dieną Šiaulių sporto mokyklos „Klevas“ stadione vyko tarptautinis žmonių su negalia futbolo čempionatas, kurioje dalyvavo 15 komandų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninės Latvijos. Lietuvos įstaigoms atstovavo komandos iš: Aukštelkės (Šiaulių r.), Suvalkijos (Marijampolės r.), Macikų (Šilutės r.), Dūseikių (Telšių r.), Jotainių (Panevėžio r.), Vilijampolės (Kauno m.), Akmenės rajono Dabikinės specialioji mokykla, taip pat iš Kelmės, Šiaulių, Kėdainių. Sulaukta komandų iš Latvijos Ziedkalnės ir Memelės įstaigų.
Kaip ir kasmet komandos pagal pajėgumą buvo suskirstytos į tris lygius. A lygyje aukso medalius laimėjo svečiai iš Šilutės rajono - Macikų socialinės globos namai. B lygyje pirmąją vietą užėmė svečiai iš Latvijos (Memele), C lygyje nenugalimi buvo Dabikinės specialiosios mokyklos sportininkai.

Šiemet stipriausios A ir B lygio komandos susitiko dėl „Šiaulių banko“ įsteigtos super taurės. Po atkaklios kovos ir baudinių serijos nugalėtojais tapo Macikų socialinės globos namų komanda. Macikų komandai atstovavo sportininkai Arvydas Butkus, Artūras Mironovas, Virginijus Šarpnickis, Aivaras Matulevičius, Vidas Laurinavičius ir Rolandas Pelenis. Taip pat buvo išrinkti ir apdovanoti geriausieji ir naudingiausieji sportininkai. Macikų socialinės globos namų geriausias vartininkas A. Matulevičius apdovanotas taure, o naudingiausiu žaidėju pripažintas V. Šarpnickis.
Tarp grupės varžybų „Baltrex-Šiauliai“ regbininkai jauniausiems Šiaulių specialiojo ugdymo centro ir Žagarės socialinių paslaugų centro sportininkams suorganizavo estafetes, kurių metu dalyviai galėjo išbandyti savo greitį, taiklumą bei gebėjimą valdyti regbio kamuolį.
Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams ir partneriams, kurie prisidėjo prie šio renginio: spalvų muzikos orkestrui, Šiaulių universiteto bendruomenei, regbio klubui „Baltrex-Šiauliai“, Šiaulių mėgėjų futbolo klubui „Kupsc“, sporto mokyklai „Klevas“, UAB „Master Idea“, UAB „OBLT“, UAB „Taurės“, „Šiaulių bankui“, „Apollo boulingui“.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?