Avinas: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

2014-12-03, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Kas laukia Avino 2015-aisiais?
Fotolia nuotr. / Kas laukia Avino 2015-aisiais?

Gimusiems po Avino ženklu šie metai bus pakankamai sėkmingi, kadangi atsiras reali galimybė, kad viskas eis tik į gera. Šio ženklo atstovai išmoks bendrauti su aplinkiniais, o tai leis Avinams užimti lyderiaujančias pozicijas ten, kur anksčiau nesisekė: meilėje ir finansinėje sferoje. Žvaigždės perspėja, kad 2015-aisiais metais galite prarasti senus draugus. Kokie žavūs jums neatrodytų nauji pažįstami, nepamirškite patikimų senų draugų ir kolegų.

Pirmąjį metų pusmetį horoskopas siūlo jums pailsėti, nes vasarą gali atsirasti tiek darbų, kad suksitės kaip voverė rate. Jeigu bus sunku, nemeskite visko ir nesustokite pusiaukelėje – jėgų užteks viskam, o ir artimieji bus pasiruošę visada jums padėti bei palaikyti.

2015-ųjų metų simbolis Ožka padės jums realizuoti visas svajones ir planus, galbūt pasieksite naujų aukštumų darbe arba pradėsite naują veiklą. Priimdami naujus sprendimus, būkite tvirtai įsitikinę jų teisingumu, veikite greitai ir ryžtingai. Laiko ilgiems svarstymams neturėsite. Sausio mėnesį pasistenkite pailsėti ir susidėlioti visus ateities planus, jau vasarį reikės pradėti aktyviai veikti. Iki rugsėjo pabaikite visus svarbius darbus.

Karjera

Avinas – karjeristas iš prigimties. Norėdamas pasiekti užsibrėžtą tikslą, jis gali lipti per galvas. Tačiau 2015-aisiais metais tokie metodai nepasiteisins. Avinai turi išmokti derėtis su partneriais, siekti kompromisų. Šios charakterio savybės padės įsigyti naujų pagalbininkų, o priešų skaičius žymiai sumažės.

Žvaigždžių išsidėstymas bus palankus norintiems pradėti savo verslą. Avinai turi visas galimybes tapti gerais vadybininkais. Sandoriai, sudaryti šiais metais, bus sėkmingi. Kad neprarastumėte vadovaujančios pozicijos, venkite įtampos, atidžiai bendraukite su pavaldiniais. Vadovaujančias pareigas užimantiems Avinams reikės pasistengti, kad būtų išlaikyta pusiausvyra tarp reiklumo ir teisingumo darbuotojams. Parama pavaldiniams jums kainuos jūsų pačių palaikymą. 

Teigiami pokyčiai laukia Avinų profesinėje srityje. Pasistengę, jie ras naują įdomų darbą arba gaus pasiūlymą dėl didesnės algos. Šio ženklo atstovai bus dėmesio centre, jų pagalbos reikės ir namuose, ir darbe. Tačiau nesiverskite per galvą, išmokite pasirinkti tai, kas svarbiausia ir kryptingai eikite užsibrėžto tikslo link.

Ožkos metai Avinams žada daug staigmenų: naujos pareigos, įdomūs pasiūlymai, kopimas karjeros laiptais. Tačiau neapsvaikite nuo sėkmės, daugelis jūsų pasiekimų bus neįmanomi be artimųjų ir draugų paramos.

Finansai

2015-ieji metai Avinams žada finansinę sėkmę. Yra tikimybė, kad atsiras naujų pajamų šaltinių. Protingas finansų valdymas leis įgyvendinti senas svajones, galbūt įsigysite tai, apie ką seniai svajojote. Nepamirškite labdaringos veiklos, pinigai, išleisti paramai, griš su kaupu.

Žvaigždės šio ženklo atstovams pataria nepasiduoti pagundai ir neinvestuoti pinigų į abejotinus sandorius. Egzistuoja tikimybė, kad viską prarasite. Pirmąjį metų pusmetį verčiau taupykite savo pinigus, galbūt metų pabaigoje atsiras galimybė pradėti savo verslą, tada jums tikrai prireiks šių pinigų. Kad nepatirtumėte nuostolių, nesiskolinkite, atidžiai skaitykite sutartis. Jeigu Avinas patikės savo pinigus artimam žmogui, jis ne tik išsaugos juos, bet ir padidins savo kapitalą. Galbūt Avinas ieškos lengvų pinigų lošdamas ar sudarydamas įtartinus sandorius. Pasidavęs šiai silpnybei, jis ne tik praloš, bet, tikėtina, neturės reikiamos pinigų sumos, kai jos skubiai reikės.

Sveikata

Metų pradžioje Avinų imunitetas bus gana susilpnėjęs, tikėtini kvėpavimo takų ir virusiniai susirgimai. Norėdami dėl ligos nepraleisti svarbių įvykių, imkitės priemonių siekiant sustiprinti imuninę sistemą. Verta pagalvoti apie grūdinimosi procedūras ir tinkamą mitybą, kad ateityje nereikėtų gailėtis dėl praleistų galimybių.

2015-aisiais metais galimi hormoniniai sutrikimai. Metų pradžioje moteris Avinas turėtų išsitirti skydliaukę, nes būtent dėl jos sutrikimų galimos antsvorio problemos. Jeigu Avinai suras laiko poilsiui, jie galės išvengti širdies priepuolių bei nervų sistemos ligų.

Balandžio – birželio mėnesiais būtinai pailsėkite. Šiuo laikotarpiu Avinams pavyks visiškai atgauti jėgas. Rekomenduojamas pasyvus poilsis gryname ore. Jeigu neturėsite galimybių išvažiuoti kur nors toliau, poilsiui tiks ir sodyba. Svarbiausia, nesikapstykite darže ir sode, raskite laiko tiesiog pasivolioti ant sofos arba prie ežero, toliau nuo triukšmingų kompanijų.

Meilė

2015-ųjų metų horoskopas žada palankius pokyčius santykiuose su priešinga lytimi. Jeigu vyras Avinas ieško savo antrosios pusės, žvaigždės jam padės. Tikėtina, kad jūsų išrinktoji yra kažkur šalia, tereikia gerai apsižvalgyti. Vieniša moteris Avinas taip pat turi būti pasiruošusi svarbiausiam gyvenime susitikimui: nuo vasario iki birželio, rugsėjo ir gruodžio mėnesiais. Santuokos, sudarytos pirmąjį metų pusmetį, bus tvirčiausios.

Jau vedę ar ištekėję Avinai gali sustiprinti savo šeimą, o santykius padaryti kur kas laimingesniais. Pakanka mylimajam ar mylimajai parodyti daugiau dėmesio ir kantrybės. Mokėjimas nepastebėti mažų trūkumų, jūsų šeimos gyvenimą padarys ramų ir jaukų.


 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?