Jautis: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

2014-12-03, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Jaučio ženklo moteris.
Shutterstock nuotr. / Jaučio ženklo moteris.

Žmonės, gimę po Jaučio ženklu, pavargę nuo darbų ir rūpinimosi savo artimaisiais, 2015 metais gali tikėtis didelių permainų. Tikėtina, kad jie atras naują gyvenimo filosofiją ir stipriai pakeis savo požiūrį į supantį pasaulį. Žvaigždės Jaučiams rekomenduoja vengti konfliktų su artimaisiais. Barniai gali sukelti didelių nemalonumų.

Ožkos metai Jaučiams bus pakankamai sėkmingi. Jautis neįsivaizduoja savęs be darbo, tai vienas svarbiausių elementų jo gyvenime. Artėjančiais metais bus daug įdomaus darbo, tai leis Jaučiams atskleisti savo talentus ir gebėjimus, susidarys galimybė užimti lyderio pozicijas profesinėje srityje. Visa tai turės teigiamos įtakos finansams, atsiras daugiau įvairių pajamų šaltinių.

Astrologai 2015 metais Jaučiams primygtinai siūlo pergalvoti santykius su senais pažįstamais. Gali būti, kad kai kurie ryšiai neleidžia Jaučiams judėti į priekį. Atėjo metas nutrauki tokius santykius, kad ir kaip tai būtų sudėtinga.

Tinkamiausias metas svarbioms permainoms – pavasaris ir vasaros pradžia. Kai kurių ryšių nutraukimas gali būti gana skausmingas, galimi ginčai, nervinis išsekimas. Šioje situacijoje labai svarbu susivaldyti, viską ištverti, taip užsitikrinsite laimę ir ramybę ateityje.

2015 metais namisėdos ir pasyvaus poilsio megėjai Jaučiai staiga nuspręs pakeliauti ir pamatyti pasaulio. Kai kuriems kelionė gali atversti naują gyvenimo puslapį.

Karjera

Jaučiai, su mylimo žmogaus parama, jau metų pradžioje bandys pakeisti savo padėtį darbo srityje. Tokie mėginimai gali sukelti darbdavių nepasitenkinimą ir pasibaigti atleidimu. Bet kuriuo atveju atsiras galimybė palikti nusibodusį darbą ir atrasti naujus profesinius talentus. Žvaigždės 2015 metais Jaučiams bus palankios, galima kelionė į užsienį darbo tikslais. Versliems Jaučiams, nusprendusiems pradėti savo verslą, horoskopas prognozuoja sėkmę.

Finansai

Finansinė Jaučio padėtis 2015 metais bus rizikos zonoje. Paskolinę nemažą pinigų sumą nepažįstamam žmogui ar neapgalvotai investavę, Jaučiai rizikuoja patirti didelių nuostolių. Balandžio–rugpjūčio mėnesiais susilaikykite nuo nepagavotų pirkimų ir investicijų, antraip prarasite lėšas.

Beje, šiuo laikotarpiu gali atsirasti nauji pajamų šaltiniai. Pagrindinis Jaučių uždavinys pirmoje metų pusėje – uždirbti daugiau, sudaryti pelningus sandorius.

Prieš investuodami, gerai viską apgalvokite. Žvaigždės jums pataria įsigyti nekilnojamojo turto arba pasidaryti kapitalinį būsto remontą.

2015 metais Jaučių neapleis intuicija, ji padės teisingai valdyti finansus ir gauti iš to maksimalios naudos. Pažintys su įtakingais ir kompetentingais žmonėmis padės išvengti finasinių klaidų. Bet tikėtis, kad viskas eis kaip per sviestą, neverta. Metų pabaigoje gali kilti problemų, susijusių su piniginiais reikalais, tačiau viską gerai apgalvoję, gausite pelno ir galėsite dydžiuotis savimi.

Sveikata

Artėjančiais metais sveikata Jaučių neapvils, energijos turėsite pakankamai – įgyvendinsite visus planus ir idėjas. Šio ženklo atstovams rekomenduojama gerai pailsėti artimų žmonių rate. Tai ne tik sustiprins santykius su jais, o taip pat padės atstatyti jėgas.

Kad išvengtumėte širdies ir kraujagysių ligų, žvaigždės jums rekomenduoja atsisakyti alkoholio, o tinkama ir subalansuota mityba padės atsikratyti virškinimo problemų. Taip pat nepamirškite organizmo papildyti kalciu, išvengsite sąnarių ligų.

Rudenį Jaučiams gali paaštrėti lėtinės ir ne iki galo išgydytos ligos.

Meilė

Žvaigždžių išsidėstymas bus palankus Jaučiams, norintiems užmegzti naujus santykius. Metų pradžioje galite stipriai įsimylėti, bet, deja, jausmai ne visada bus abipusiai. Naujas mylimasis ar mylimoji jumis gali tiesiog naudotis, siekdamas materialinių gėrybių, o gavęs, ko norėjo, tikėtina, paliks neatsigęždamas.

Norėdami išvengti nusivylimo ir psichologinių traumų, Jaučiai turėtų būti mažiau patiklūs, dažniau parodyti savo charakterį. Patikėkite, partneris tai įvertins. Jautis,  išmokęs derėtis ir eiti į kompromisus, 2015 metais gali sukurti tvirtus ir ilgalaikius santykius. Jei kažkam pavyks užkariauti Jaučio širdį, būkite tikri dėl jo ištikimybės ir atsidavimo.
Visai tikėtina, kad artėjančiais metais Jautis savo antrąją pusę sutiks dirbdamas ar atostogaudamas užsienyje. Šiuo atveju jo lauktų persikraustymas į svečią šalį. Tuoktis geriausia pavasario pabaigoje – vasaros pradžioje, o rudenį ar žiemą jau galite galvoti apie vaikus. Pažymėtina, kad 2015 metais daugiausiai vaikų gims tose šeimose, kur vienas iš partnerių – Jautis.
Šeimų, kur vienas iš partnerių yra Jautis, laukia ramus, kupinas abipusio supratimo gyvenimas. Dovanos, įvairios staigmenos, romantiškos kelionės, dėl kurių labiausiai stangsis būtent Jautis, sustiprins tarpusavio ryšį, o santykius padarys šiltus ir kupinus pasitikėjimo. Jau metų pradžioje Jautis visais įmanomais būdais stengsis pagerinti savo šeimos gyvenimą. Tačiau atminkite, šis Zodiako ženklas neatleis net nežymios neištikimybės ir grąžinti jo pasitikėjimą bei meilę bus neįmanoma.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?