VSAT sulaikė pasieniečių šunį nušovusį medžiotoją - Seimo vicepirmininko K.Komskio brolį

2016-09-28, bns.lt

Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) sulaikė tarnybinį pasieniečių šunį nušovusį Arvydą Komskį, kuris yra Seimo vicepirmininko Kęsto Komskio ir Pagėgių mero Virginijaus Komskio brolis.

„Taip, vardas ir pavardė atitinka. Medžiotojas sulaikytas dviems paroms. Šiandien po pietų jam planuojama pareikšti įtarimus dėl Turto sunaikinimo ir sugadinimo“, - BNS sakė VSAT atstovas spaudai Giedrius Mišutis.

Anot jo, dėl tolesnio įtariamojo statuso ir kardomųjų priemonių spręs prokuroras.

Kaip pranešė VSAT, 56-erių A.Komskis pasieniečių kinologų šunį Ramzį nušovė antradienio dieną, pareigūnams vykdant kontrabandininkų persekiojimo operaciją.


Straipsnio komentarai

Sereitlaukiskis2016-09-29
su tokiu koviniu snaiperiniu sautuvu saudomi ne briedziai o priesai. Kaip cia komski, tai i ka saudyti pasinoro? Tavo laime, kad ne zmogus-pareigunas, o tik nekaltas suniukas pasipainiojo Bet nepergyvenk, chebra prokoraturoje tave isgelbes, ir tik saugokis Zemaitaicio, jis tave tikrai atkuls , ir dar pries rinkimus.
O taip, nieko tokio, gal sitas pokstas tau kainuos kokius 10-20 tuks.€ Be tau tas tik kapeikos, ko pergyventi... Sekmes toliau medziokleje...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
aha2016-09-28
Kaip atplaukia kontrobanda, tada medzioja,keisti sutapimai ar jau sistema?.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
medziotojas2016-09-28
Jei eilini kartą praslys tai gėda teisėsaugai ir gamtos apsaugai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?