Kaune iš kalėjimo pabėgę trys nepilnamečiai – sulaikyti

2016-10-02, lrytas.lt

Šeštadienio vakarą Kaune iš kalėjimo pabėgo trys nepilnamečiai.
Pranešta, kad iš Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus (Technikos g. 12) apie 20 val. 40 min. pabėgo trys asmenys: Lukas Červinskas (1999 gim.). Marius Galdikas (1999 m. gim.) ir teistas Aleksandras Lukačiovas (1999 m. gimimo). Visi jie teisti už vagystes.

22 val. 46 min. Kauno pareigūnai informavo, kad nepilnamečių intensyviai ieškoma, policija prašo visuomenės pagalbos.

23 val. 05 min. Kauno policijos budėtojai informavo, kad kalėjimo bėgliai dar nesučiupti, Kauno miestą šukuoja bent 20 pareigūnų ekipažų. Kaip trys 17-mečiai sugebėjo pasprukti iš tardymo izoliatoriaus, nėra aišku.

23 val. 45 min. Pareigūnai informavo, kad nepilnamečiai yra iš Jurbarko, Vilniaus ir Šilutės. Paieškos koncentruojamos ir šiuose miestuose.

03 val. 55 min. Kauno policijos pareigūnai paryčiui sulaikė du bėglius – tai naujienų portalui lrytas.lt patvirtino Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Darius Žukauskas. Jaunuoliai surasti Jurbarko gatvėje, jie nuvežti į policijos areštinę.

07 val. 30 min. Sekmadienį ryte trečiąją bėglį sulaikė Kalėjimų departamento pareigūnai – jis taip pat slapstėsi Kaune. „Norime nuoširdžiai padėkoti už pagalbą šalies gyventojams.

Nepaisant vėlyvo paros meto jie aktyviai dalijosi informacija apie galimą bėglių buvimo vietą“, – kalbėjo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas D.Žukauskas.

Pasak jo, sulaikymo metu nuteistieji nesipriešino, neįvyko daugiau jokių incidentų.
lrytas.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?