Dvyniai: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

2014-12-03, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Dvyniai
Fotolia nuotr. / Dvyniai

Ožkos metai žada Dvyniams didelių planų, kuriuos apgalvoti reikėtų jau dabar. 2015-ieji metai šiam Zodiako ženklui – didžiulių pokyčių metas. Būtent dabar jie pradės realizuoti svarbiausius savo planus.

Įgydami naujų, galbūt įtakingų pažįstamų, šio ženklo atstovai atidarys bet kurias duris. Bendravimas su naujais draugais bus paprastas ir lengvas. Nauja meilė, o galbūt ir santuoka, darys didelę įtaką Dvynių gyvenimui. Tikėtina, kad pakeisite profesiją, persikelsite į naują būstą arba išvyksite gyventi į užsienį. Sėkmė lydės Dvynius visus metus, o gyvenimas gali pateikti staigmenų. Naujos pažintys bei daug žadantys pasiūlymai jau ne už kalnų.

Karjera

Žmonės, gimę po Dvynių ženklu, visus metus dės pastangas užimti vadovaujančias pareigas. Tikslams pasiekti padės ryšiai bei įtakingi pažįstami. Dauguma Dvynių, tikėtina, pasieks šiuos tikslus, bet ar mokės vadovauti – čia jau klausimas. Palankiausias metas karjeros šuoliui – nuo rugpjūčio iki lapkričio. Didžiausio pasisekimo sulauks Dvyniai, dirbantys meno srityje.

Bet kuriuo atveju, šio ženklo atstovai stipriai stengsis darbo sferoje tam, kad galėtų būti nepriklausomi ir savarankiški. Įdomių pasiūlymų bus daug, tad verta apsvarstyti kiekvieną galimybę. Nauji pokyčiai turės teigiamą poveikį tiek darbo našumui, tiek užmokesčiui. 2015-ųjų metų horoskopas perspėja Dvynius nepamesti galvos dėl meilės. Tai gali sukliudyti jūsų grandioziniams planams pavirsti realybe.

Finansai

Dvynių išradingumas finansinėje srityje bus matomas visus metus. Jiems nebus sudėtinga rasti pinigingų draugų ar pažįstamų tam, kad galėtų įgyvendinti visus savo ambicingus planus. Pinigus Dvyniai leis sau ir savo šeimai, rimtai svarstys apie namo ar brangaus automobilio pirkimą. Tačiau šioms išlaidoms teks imti paskolą arba skolintis iš draugų.

Jeigu Dvyniai neapskaičiuos savo galimybių, tikėtinas teisminis bylinėjimasis dėl skolų. Neatsargus elgesys su pinigais 2015-aisiais metais Dvyniams gali brangiai kainuoti. Artėjantys metai visiškai netinkami lošimams ir abejotiniems sandoriams, šiuo atveju tikėtini nemaži finasiniai nuostoliai.

Astrologai Dvyniams žada didelių laimėjimų, tačiau su ta sąlyga, jeigu pastarieji rūpinsis savo sveikata. Abejingas požiūris į sveikatą ir savijautą gali sukelti lėtinių ligų paūmėjimą, o tada gali tekti ilgai gydytis. Jau metų pradžioje verta išsitirti organus, kurie anksčiau kėlė rūpesčių. Į naudą išeis vitaminų vartojimas bei protinga dieta.

Dvyniams 2015-aisiais metais didėja traumų tikimybė. Ypač atidūs turėtų būti Dvyniai vyrai. Jiems horoskopas pataria būti atsargiems darbe bei vairuojant automobilį. Neatidus požiūris į sveikatą neleis realizuoti visų planų. Neatsisakykite visaverčio poilsio, būtinai naudokitės atostogomis. Išeikite į miestą, nueikite į teatrą ar kiną. Net ramus vakaras kavinėje padės atsigauti ir su nauja jėga kibti į darbus.

Meilė

Seksualumas ir valdingas Dvynių charakteris meilėje leis jiems pasiekti visko, ko jie užsimanys. Dvyniai vienišiai, apsiginklavę išradingumu bei aktyvumu, ieškos naujų partnerių. Dvyniams santuokos tikimybė 2015-aisiais Ožkos metais yra labai menka, bet jeigu nuspręstų žengti prie altoriaus, jo šeima bus tvirta ir laiminga. Tinkamiausias metas vedyboms pavasarį: kovo ir balandžio mėnesiais bei rudenį: nuo rugsėjo iki lapkričio. Jeigu Dvyniai, turintys antrąją pusę, iki 2015-ųjų metų nesusituoks, ši draugystė gali baigtis skyrybomis. Tikriausiai santykius nutraukti nuspręs Dvynys, nes esama antroji pusė jam pasidarys nebeįdomi.

Dvynių, jau sukūrusių šeimą, laukia rimti išbandymai. Jie, saugodami savo laisvę ir nepriklausomybę, bandys atitrūkti nuo šeimos. Šio Zodiako ženklo savanaudiškumas dažnai sukels ginčų ir barnių. Užglaistyti santykius padės bendras pomėgis ar verslas. Namo statybos ar kapitalinis būsto remontas taip pat gali sustiprinti Dvynių ir jo antrosios pusės ryšį: abu partneriai su aistra ir užsidegimu pradės naują veiklą. Metų viduryje santykiai šeimoje turėtų stabilizuotis, o aistros nurimti.


 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?