Angelų sargų dienos išvakarėse paskelbta: Pagėgiuose - geriausi patruliai apskrityje

2016-10-07, Stasys BIELSKIS
Geriausia 2016 metų Tauragės apskrities policijos patrulių pora pripažinti pagėgiškiai Kristina Toliušytė ir Tomas Srūgys.
Geriausia 2016 metų Tauragės apskrities policijos patrulių pora pripažinti pagėgiškiai Kristina Toliušytė ir Tomas Srūgys.

Pasak Tauragės apskr. VPK atstovės Rūtos Janavičiūtės, per šiuos metus Pagėgių policijos komisariato pareigūnai reagavo į 896 įvykius. Tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais registruota 47 įvykiais mažiau. Šis skaičius pakitęs todėl, kad atsiranda vis daugiau pilietiškų ir neabejingų gyventojų, kurie pastebėję daromą teisės pažeidimą ar vykdomą nusikalstamą veiką apie tai praneša policijos pareigūnams.

Per šiuos 8 mėnesius Pagėgių teritorijoje užregistruota 91 nusikalstama veika.

„Kaip pagrindines problemas galėtume išskirti vagystes, kurių užregistruota 41, ir fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą. Pastaroji nusikalstama veika registruota 16 kartų.

Kalbant apie Viešosios tvarkos ar Kelių eismo taisyklių pažeidimus, šiemet per aštuonis mėnesius pareigūnai surašė 402 administracinės teisės pažeidimų protokolus. Džiugu, kad per šį laikotarpį Pagėgių teritorijoje nėra žuvusių asmenų, o praėjusiais metais žuvo vienas žmogus“, - teigė R. Janavičiūtė.

Šiuo metu Pagėgių policijos komisariate įsteigti 24 etatai, iš kurių užimti 23.

Šiųmetę Angelų sargų – policijos dieną pagėgiškiai pareigūnai pasitiko džiaugdamiesi ir tuo, kad puikų pavyzdį tarnyboje parodė ir jaunieji policininkai.

Mat dvi dienas Ugniagesių gelbėtojų mokykloje (Valčiūnuose) geriausių šalies viešosios policijos pareigūnų konkurso finalinio etapo dalyviai rungėsi taktinėje šaudymo, kliūčių ruožo, plaukimo, figūrinio vairavimo, žinių patikrinimo rungtyse. Kartu su lietuviais varžėsi ir svečiai iš Latvijos, Estijos bei Suomijos.

Nugalėtojams atiteko piniginiai prizai, policijos pasižymėjimo ženklai, 5 dienos mokamų atostogų, rėmėjų dovanos.

21-ąjį kartą surengtame geriausių šalies viešosios policijos pareigūnų konkurse šalyje triumfavo klaipėdiečiai. Bet geriausia 2016 metų Tauragės apskrities policijos patrulių pora pripažinta Kristina Toliušytė ir Tomas Srūgys.

Pagėgių policijos komisariato viršininkė Rima Buinauskienė apie juos „Šilokarčemai“ pasakė daug gražių žodžių – tikrai šaunūs yra šie du pareigūnai, jie rodo pavyzdį visiems kolegoms.

 


Straipsnio komentarai

zbignevas2016-11-12
Prie ruso vienas Kubetskis sutvarkydavo visus Pagegius o dabar kaip blusu mentu ir nieko nepadaro.:) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
up up up2016-10-11
Tie pagegiai, tai kaip juodas debesis. Baisu kas ten dedasi, nei policija nepejegi. Kai kas turi surakine jiems rankas! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
up2016-10-08
Ir kada Jums bus gerai? Džiaukitės, kad JAUNIMAS bando, siekia užsibrėšto tikslo.
Tarp kitko ir tą "latrą" sugauti taip pat reikia dirbti daugiau ar mažiau bet reikia. Man tikrai GĖDA dėl Jūsų tokio pesimistiško mąstymo...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
sigitas2016-10-08
tarybiniais laikais pagegiuose buvo pora angelu sargu ir tvarka buvo o dabar ju daugiau kaip reikia ir tvarkos nera dzaugiasi kad nusikaltimu daugeja nes zmones neturi darbu obe darbo zmogus neturi ka veikti,kai pasiziuri valdzios istaigu pilni pagegiai o ligonines isnaikintos taipyra naikinamas miestas
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Pagegiskis2016-10-07
Pfffff, geriausi, pernai buvo blogiausi, kaip pareigunas neismanantis savo darbo gali buti geriausias, vaikai dar, zodziu jiem tik dviratininkus ir latrus viesoj vietoj gaudyti Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?