„Dėkojame, Mokytojau, už didžią širdį“

2016-10-06, Neformaliojo ugdymo vyr. mokytoja Sonata Vilčiauskienė

Vėjuota spalio 5 d. Žemaičių Naumiesčio mokykloje-darželyje, kaip ir kiekvienoje ugdymo įstaigoje, buvo skirta Tarptautinei mokytojų dienai. Visose klasėse mokinių laukė kitokios pamokos ir „nauji bei jauni mokytojai“ – Žemaičių Naumiesčio gimnazijos ugdytiniai, kurie galbūt savo ateitį sies su mokytojo profesija.

Po pirmos pamokos visi įstaigos mokytojai, auklėtojos ir buvę mokyklos pedagogai buvo sukviesti į šventinį rytmetį „Dėkojame, Mokytojau, tau už didžią širdį“. Scenoje, pilnoje rudeninių gėrybių – gėlių, šermukšnių ir obuolių, choro (vadovė D. Svirskaitė) mokiniai pasveikino mokytojus skirdami jiems dainą.  Teatro būrelio (vadovė S. Vilčiauskienė) nariai pedagogams dovanojo kompoziciją „Mokytojas – gerasis sodininkas“. Mokytojų Dalios ir Sonatos dueto daina kvietė koleges pamatyti kasdienybės grožį ir pasisemti stiprybės savo kasdienėje veikloje. Visus darbuotojus sveikino įstaigos direktorė Zofija Lydekienė, ji linkėjo kūrybos, gerumo, kantrybės ir meilės mokiniams. Šventiniame rytmetyje dalyvavo miestelio seniūnas Virginijus Stasiulis. Seniūnas, prisimindamas visus buvusius savo mokytojus, išdaigas mokykloje ir tardamas širdingus padėkos žodžius, sveikino įstaigos pedagogus. Sveikinimu ir savo buvimu kartu pedagogus pamalonino ir Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. 

Šventinio rytmečio pabaigoje visi buvo pakviesti arbatos. Kalbėta apie mokytojo profesiją, jos reikalingumą ir sunkumus, pasidžiaugta ugdytiniais ir jų veikla.

Kalbėjusieji palinkėjo mokytojoms būti tomis sodininkėmis, kurios savo mokinius kaip mažus medelius augina, neleidžia lapams nudžiūti, o paskui visi džiaugiasi nuostabiais vaisiais.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?